Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 6d. 15:51

Darbuotojų ieškanti „Maxima“: vertiname žmonių gyvenimiškas patirtis

MAXIMA darbo skelbimai
"Maxima" nuotr. / MAXIMA darbo skelbimai

Net jeigu žmogus ir neturi profesinių įgūdžių, jis turi gyvenimišką patirtį, kuri yra naudinga ir vertinama. Tokią žinutę šiandien neša nauja lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ darbuotojų paieškos reklamos kampanija. Taip siekiama padrąsinti žmones pasitikėti savo asmeninėmis savybėmis ir įdarbinti savo geriausią turimą patirtį.

Kiekvienas žmogus turi prasmingos patirties, nors ši galbūt tiesiogiai nėra susijusi su profesine veikla. Tokiais atvejais gyvenimiška patirtis tampa ne mažiau vertinga už tą, kuri įrašyta besidarbinančiojo gyvenimo aprašyme.

Naujienų portalo 15min.lt turinio projektas Į CV netelpančios patirtys“ skaitytojus kviečia susipažinti su šiltomis gyvenimiškomis „Maxima“ darbuotojų istorijomis ir jų unikaliomis patirtimis, kurios ne tik randa savo vietą, bet ir praturtina visą komandą. Iš tiesų neretai skirtingos mūsų gyvenimiškos ir nestandartinės patirtys, dažnai netelpančios į CV, tampa stiprybėmis, išskiriančiomis mus iš kitų.

Laužys nusistovėjusius stereotipus

Naują darbuotojų paieškos kampaniją iniciavęs prekybos tinklas „Maxima“ siekia atsisakyti visuomenėje nusistovėjusio požiūrio, kad šiandieninėje darbo rinkoje yra vertinamos tik profesinės kompetencijos.

„Tenka pripažinti, kad gyvenimiška patirtis šiandien ne visuomet sulaukia pelnyto dėmesio. Dažniausiai ji neranda vietos ir CV eilutėse, todėl nėra įvertinama darbdavių. Tačiau asmeninės žmogaus savybės, gyvenimiški įgūdžiai yra ne mažiau svarbūs nei profesinės kompetencijos. Mes būtent ir ieškome tokių žmonių, kurie savo gyvenimiška patirtimi gali praturtinti ne tik gausią mūsų komandą, bet kartu ir džiuginti mūsų klientus.

Žmogui žengiant pirmuosius karjeros žingsnius ar grįžtant į darbo rinką po ilgos laiko pertraukos nereikia užverti durų dėl profesinės patirties trūkumo. Juk tokios žmogaus asmeninės savybės kaip kantrybė, užsispyrimas, motyvacija ar pilna žmogiškumo širdis irgi yra patirtis, kuri padės susitvarkyti net ir sudėtingiausiose klientų aptarnavimo situacijose. Kaip gyvenime, taip ir profesiniame kelyje visko yra išmokstama“, – pažymi „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Pasak jos, kiekvienas darbuotojas yra tarsi savotiškas gyvenimo ekspertas, kurio turima unikali patirtis (nebūtinai susijusi su prekyba) kuria organizacijai papildomą vertę. Tuo tarpu konkretiems profesiniams įgūdžiams ir kompetencijoms atsirasti padedama mokymai.

Prekybos tinklas „Maxima“, stiprindamas darbuotojų kvalifikacijas ir ugdydami naujas jų kompetencijas, reguliariai organizuoja įvairius mokymus. Nauji darbuotojai visada yra apmokomi, suteikiant reikalingų teorinių ir praktinių žinių.

TV klipo herojai „persikelia“ ir į darbo skelbimus

Naujajai darbuotojų paieškos kampanijai yra sukurtas gyvenimiškos patirties svarbą atspindintis reklamos klipas, o nauji prekybos tinklo „Maxima“ darbo skelbimai tęsia klipe matomų herojų istorijas.

Naujosios „Maximos“ kampanijos vaizdo klipą pamatyti galima ČIA.

VIDEO: Įdarbinkite savo patirtį

Prie kampanijos įgyvendinimo prisidėjusios reklamos agentūros „Truth“ strategijos vadovas Tomas Bartninkas sako, kad idėją įkvėpė siekis padrąsinti ne vieną darbo ieškantį žmogų labiau pasitikėti savo sukaupta patirtimi, ypač žengiant pirmuosius profesinius žingsnius.

„Kurdami kampaniją norėjome padrąsinti žmones labiau pasitikėti savimi. Kad ir kokio amžiaus ar kokios lyties būtų bei kokią gyvenimo patirtį beturėtų, drąsiai aplikuotų dėl darbo „Maximoje“. Tai yra geriausia talentų kalvė, kur kiekvienas, prisijungęs prie didelės komandos, tikrai paauga ir profesiškai patobulėja.

Tad klipe pristatomos konkrečių žmonių istorijos – kaip gyvenimiškos situacijos juos formuoja, kuria jų asmenybes. Vėliau matome šių gyvenimų tęsinius – kitose reklamos formose jau pažįstami personažai, pagal atitinkamas savybes bei įgūdžius, įsidarbina „Maximoje“ ir tęsia savo istorijas naujuose amplua“, – pasakoja „Truth“ strategijos vadovas T. Bartninkas.

Unikalios darbuotojų patirtys – stebina

Tuo metu E. Dapkienė priduria, kad didžioji „Maximos“ darbuotojų dalis jau dabar gali pasidalinti savo unikaliomis ir nestandartinėmis gyvenimiškomis patirtimis, kurios nustebintų daugelį.

„Mūsų gausi daugiau nei 13 tūkst. „Maximos“ darbuotojų komanda yra pavyzdys, kad net ir tiesiogiai su prekybos sektoriaus darbu nesusijusios gyvenimiškos patirtys gali būti įdarbintos. Mėgstame dažnai klijuoti etiketes įvairių profesijų atstovams, tačiau ar tikrai žinome, koks žmogus yra mus aptarnavęs kasininkas? Gali būti sunku patikėti, kad parduotuvėje prasilenkus su „Maximos“ darbuotoju, iš tikrųjų prasilenkiate su žmogumi, kuris moka 11 užsienio kalbų, kadaise dirbo mediku ar yra savanoris, kuris po darbo valandų skuba padėti kitiems.

Labai džiaugiamės, kad žmonės savo sukauptą neprekybinę patirtį kuo puikiausiai pritaiko, o kartais net ir įprasmina savo kasdienėje veikloje“, – pabrėžė prekybos tinklo „Maxima“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė E. Dapkienė.

Išskirtinės „Maxima“ darbuotojų istorijos ir jų patirtys – naujienų portalo 15min.lt turinio projekte Į CV netelpančios patirtys“.

Partnerio turinys
Komentarai: 4

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

01:27
01:01
00:53

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką