TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Daugiau galimybių plėtoti verslą tarp Lietuvos ir Italijos

ILPR prezidentė Ieva Gaižutytė
ILPR nuotr. / ILPR prezidentė Ieva Gaižutytė
Šaltinis: Radijas „Laisvoji banga“
0
A A

Lietuviams besidairantiems verslo perspektyvų Europos pietuose jau kurį laiką siūlomos išskirtinės sąlygos. Italijos-Lietuvos prekybos rūmai – tai vienintelė organizacija, gavusi Italijos vyriausybės bei užsienio reikalų ir ekonomikos ministerijų oficialų leidimą atstovauti dvišalius ekonomikos ir verslo santykius. Todėl megzti verslo ryšius tarp šių šalių – ypač geros sąlygos. Italijos-Lietuvos prekybos rūmų prezidentė Ieva Gaižutytė „Laisvajai bangai“ sakė, jog jų tikslas – tarpininkauti tarp Lietuvos ir Italijos įmonių. O joms ir abiems kultūroms susipažinti labai svarbios specialios mugės.

„Mes padedame Lietuvos ir Italijos verslininkams rasti verslo partnerius, organizuojame susitikimus, konferencijas, seminarus ir įmonių dalyvavimą mugėse, stengiamės pritraukti investicijas iš Italijos į Lietuvą. Tai rodo ir medicinos įrangos gamyklos steigimas Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje.

Dalyvavimas Baltijos maisto ir gėrimų mugėje mums labai reikšmingas – čia dalyviai geriau susipažįsta su mūsų atstovaujamo itališko prekės ženklo „Made in Italy“ išskirtine kokybe, žinoma visame pasaulyje savo išskirtiniu skoniu, ir stiliumi. Italijos-Lietuvos prekybos rūmai atidžiai atrenka įmones ir mes pristatome 14 maisto pramonės gamintojų, kurie atsivežė savo geriausią produkciją – aliejus, makaronus, vyną, saldumynus, sūrius ir kitus itališkus delikatesus.“

Kasmet organizuojame 3 konferencijas, kuriose Italijos verslininkus supažindiname su galimybėmis investuoti Lietuvoje ir Lietuvos aplinką pristatome kaip labai draugišką verslui.

Italijos-Lietuvos rūmų generalinis sekretorius Ugo Meucci sakė, jog labai svarbu padėti Italijos įmonėms pradėti verslą Lietuvoje, o Lietuvos įmonėms – Italijoje: „Pas mus narystė atvirta ir Italijos, ir Lietuvos įmonėms. Mes turime daug narių iš Lietuvos, o dar daugiau iš Italijos. Jų yra apie 60. Narystė šiuose rūmuose suteikia galimybę dalyvauti įvairiuose tarptautiniuose projektuose. Kasmet organizuojame 3 konferencijas, kuriose Italijos verslininkus supažindiname su galimybėmis investuoti Lietuvoje ir Lietuvos aplinką pristatome kaip labai draugišką verslui“.

Italijos ambasadoriaus Vilniuje patarėja Laura Ranalli sakė Lietuvoje dirbanti jau ketverius metus, tad jau puikiai susipažino su Lietuvos ir Italijos vartotojų panašumais bei skirtumais, tad šiuo klausimu galinti įmonėms patarti: „Ką pastebiu? Štai kad ir paprastas pavyzdys dėl duonos – lietuviai labiau mėgsta juodą duoną, o Italijoje mes dažniau valgome baltą duoną. Tai tik mažas pavyzdys. Tačiau nors mes Italijoje turime ypač didelį maisto produktų pasirinkimą, norime labiau pažinti ir Lietuvos maisto produktus. O jų Italijoje šiek tiek trūksta.“

Italijos-Lietuvos prekybos rūmai, pasak pašnekovų, ypač atviri naujoms iniciatyvoms bendradarbiauti ir verslauti tarp Lietuvos ir Italijos ir taip steigti įmones šiose šalyse bei skatinti pažinti jų kultūras.

Radijas „Laisvoji banga“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką