2013-11-21 10:00

Daugiausiai pajamų už mobilųjį internetą gavo „Omnitel“

Operatorių pajamos iš mobiliojo duomenų perdavimo šiemet per pirmąjį pusmetį ūgtelėjo 15,11 proc. iki 72,841 mln. litų, ketvirtadienį rašo „Verslo žinios“. Daugiausiai pajamų už mobilųjį internetą gavo „Omnitel“.
Mobilusis internetas skirtas ne didelių failų siuntimui, o greitam ir mobiliam darbui – el. paštui patikrinti, naujienas paskaityti ar vieną-kitą „Youtube“ vaizdo klipą peržiūrėti.
Mobilusis internetas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, šiemet antrąjį ketvirtį 59,3 proc. visų iš mobiliojo duomenų perdavimo gaunamų pajamų atiteko „Omnitel“, 32,5 proc. – bendrovei „Bitė Lietuva“, 7,7 proc. – „Tele2“, o 0,5 proc. – kitiems paslaugų teikėjams.

„Omnitel“ ir „Tele2“ tenkanti dalis per metus išaugo, „Bitės“ – sumažėjo (pernai „Omnitel“ teko 53,9 proc., „Bitei“ – 44,2 proc., „Tele2“ ir kitiems paslaugų teikėjams -1,4 proc. mobiliųjų duomenų rinkos pagal pajamas).

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą