Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 23d. 13:09

„Decathlon“ parduotuvė Vilniuje atveria duris

„Decathlon“ parduotuvės atidarymas
Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / „Decathlon“ parduotuvės atidarymas

Šeštadieni rytą pirkėjams duris atvers parduotuvė „Decathlon“. Prancūzijos sporto prekių milžinė Baltijos šalyse startuoja nuo parduotuvės Vilniuje. Penktadienį oficialioje atidarymo šventėje kviestiniams svečiams „Decathlon“ surengė ekskursiją po 5000 kv. m parduotuvę,

Oficialiame atidarymo renginyje sveikinimo kalbą sakė Prancūzijos ambasadorė Lietuvoje Claire Lignieres-Counathe.

„Džiaugiuosi jau antrą kartą per šiuos du mėnesius dalyvaudama Prancūzijos verslo įsikūrimo Lietuvoje šventėje. Tikiuosi, kad Prancūzijos ir Lietuvos verslo santykiai ateityje dar labiau sustiprės. Jau kelios prancūzų kartos užaugo su „Decathlon“ prekės ženklu, pagaliau jis atėjo ir į Lietuvą ir galės džiuginti lietuvių šeimas“, – sakė Prancūzijos ambasadorė Claire Lignieres-Counathe.

Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius džiaugėsi, kad naujasis sporto prekių flagmanas prisidės prie teigiamų sostinės pokyčių.

Naujoje parduotuvėje bus galima įsigyti prekių 70-čiai skirtingų sporto šakų. Dalį jų lankytojai galės išbandyti dešimtyje sporto salelių. Šalia parduotuvės įrengta 500 kv. m sporto aikštelė, čia šiltuoju metų laiku lankytojai bus kviečiami ne tik išbandyti prekes, žaisti futbolą ar krepšinį, bet ir apsilankyti įvairių sporto šakų renginiuose.

Pasak „Decathlon Lietuva“ vadovo Nicola Fogola, „Decathlon“ yra ne tik parduotuvė, bet ir vieta, kurioje lankytojai prieš įsigydami gali išbandyti visas sporto priemones. Vienas iš pagrindinių kompanijos tikslų – įvairiomis sportinėmis veiklomis sudominti kuo daugiau žmonių ir suteikti galimybę sportuoti visiems to norintiems.

Parduotuvėje Vilniuje dirba 45 darbuotojai. 40 jų – savo mėgstamą sporto šaką išmanantys ir praktikuojantys sporto entuziastai. Įdarbindami žmones, „Decathlon“ turi vieną svarbų atrankos kriterijų – darbuotojai turi būti kurios nors sporto šakos atstovai. Įmonė daug dėmesio skiria darbuotojų mokymams, suteikdama galimybę kiekvienam sporto lyderiui tapti savo šakos ambasadoriumi ir populiarinti mėgstamą sportą tarp aktyvių Vilniaus bendruomenės narių.

„Decathlon“ tinklas valdo daugiau nei 1400 parduotuvių Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Afrikoje, Azijoje. 47 šalyse veikiančiose parduotuvėse dirba apie 80 tūkstančių žmonių. Artimiausios „Decathlon“ parduotuvės yra Lenkijoje, kurioje šiuo metu veikia beveik 50 parduotuvių. Praėjusiais metais (2017 m. duomenys) „Decathlon“ grupės pajamos siekė 11 mlrd. Eur. „Decathlon Lietuva“ 100 proc. įmonės akcijų priklauso Prancūzijos kompanijai „Decathlon“.

Temos: 2 Vilnius Sportas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką