Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl klientų antplūdžio stringa SEB elektroninė bankininkystė, laukia daugiau nepatogumų

Internetinė bankininkystė
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Internetinė bankininkystė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Artėjant euro įvedimui žmonės užgulė didžiausio šalies SEB banko bankomatus. Klientai skuba į savo sąskaitas įnešti litus. Stringa ir SEB banko elektroninės bankininkystės sistema. SEB atstovai tvirtina, kad techninių nesklandumų priežastimi tapo smarkiai padidėjęs klientų srautas. Žmonėms siūloma prisiminti, kad gruodžio 31 d. nuo 15 val. elektroninė bankininkystė neveiks visai. Naujųjų naktį kils sunkumų ir atsiskaitant kortelėmis bei pasiimant pinigų iš bankomatų.

Antradienio dieną 15min.lt pasiekė skaitytojų laiškai, kuriuose žmonės teigė negalintys prisijungti prie SEB internetinės bankininkystės sistemos.

„Nesklandumų priežastis – smarkiai padidėjęs besijungiančių klientų skaičius. Atsiprašome klientų už nepatogumus ir primename, kad sąskaitos, susietos su mokėjimo kortele, likutį taip pat galima pasitikrinti ir SEB tinklui priklausančiuose bankomatuose“, – 15min.lt sakė SEB banko ryšių su žiniasklaida vadovas Arvydas Žilinskas.

Vidurnaktį kortelės neveiks

Mobilusis interneto bankas neveiks ir bankas nesiųs pranešimų SMS žinutėmis nuo gruodžio 31 d. 15.00 val. iki sausio 1 d. 14.00 val.

Jis priminė, kad mobilusis interneto bankas neveiks ir bankas nesiųs pranešimų SMS žinutėmis nuo gruodžio 31 d. 15.00 val. iki sausio 1 d. 14.00 val. SEB debeto ir kredito mokėjimo kortelėmis nebus galima naudotis (atsiskaityti ir pasiimti grynųjų pinigų iš bankomatų) nuo gruodžio 31 d. 23.00 val. iki sausio 1 d. 00.05 valandos.

Be to, sausio 1 d. nuo 8.00 val. iki 10.00 val. gali būti trumpalaikių sutrikimų atsiskaitant SEB debeto kortelėmis ir pasiimant grynųjų iš bankomatų. SEB banko elektroniniai kortelių skaitytuvai, įrengti prekybos ir paslaugų teikimo vietose, neveiks nuo gruodžio 31 d. 23.30 val. iki sausio 1 d. 00.05 val.

TAIP PAT SKAITYKITE: Žmonės plūsta į bankus ir bankomatus

„SEB mokėjimo kortelių turėtojams atsiskaitymai jomis gali sutrikti gruodžio 31 d. ir sausio 1 d. kitu, negu pirmiau nurodyta, laiku dėl kitų bankų veiklos pertrūkių įvedant eurą“, – minėjo A.Žilinskas.

Bankomatai ruošiami eurams

Grynuosius pinigus išmokantys SEB bankomatai neveiks nuo gruodžio 31 d. 23.30 val. iki sausio 1 d. 00.05 val., kad būtų parengti išmokėti eurus netrukus po vidurnakčio.

Grynuosius pinigus išmokantys SEB bankomatai neveiks nuo gruodžio 31 d. 23.30 val. iki sausio 1 d. 00.05 val., kad būtų parengti išmokėti eurus netrukus po vidurnakčio.

Kiek ilgesnį laiką – nuo gruodžio 31 d. 15.00 val. iki sausio 1 d. 14.00 val. – nebus galimybės įmokėti pinigų į sąskaitą naudojantis grynuosius pinigus priimančiais SEB bankomatais

Su mokėjimo kortele susietų sąskaitų likučių bankomatuose nebus galima matyti nuo gruodžio 31 d. 23.00 val. iki sausio 1 d. 14.00 val. Naudojantis grynuosius pinigus priimančiais SEB bankomatais, į savo banko sąskaitas nuo sausio 1 d. iki sausio 25 d. grynuosius bus galima įmokėti ir litų, ir eurų banknotais, o nuo sausio 26 d. – tik eurų banknotais.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./SEB bankomatas
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./SEB bankomatas

Trečiadienį visi klientus aptarnaujantys SEB banko skyriai dirbs iki 13.30 val. Nors sausio 1 d., ketvirtadienį, nėra įprasta banko darbo diena, planuojama, kad tą dieną nuo 14.00 val. iki 18.00 val. dirbs dešimt SEB banko klientų aptarnavimo skyrių.

Juose bus galima naudotis kasdienės bankininkystės paslaugomis: nemokamai pasikeisti grynuosius litus į eurus ir atlikti kitas valiutos keitimo operacijas, pasiimti grynųjų pinigų ar juos įmokėti į savo sąskaitą, sužinoti sąskaitų likučius, sudaryti ar nutraukti indėlio sutartį, pateikti mokėjimo nurodymus.

Pervedimai iki vidurdienio

Naudojantis interneto banku mokėjimo nurodymus pervesti litus į kitus bankus bus galima pateikti iki gruodžio 31 d. 12.00 val.

SEB banko klientų aptarnavimo skyriuose mokėjimo nurodymus pervesti litus į kitus Lietuvoje registruotus bankus ir į užsienio bankus bus galima pateikti iki gruodžio 31 d. 12.00 val., o į kitas SEB banke atidarytas sąskaitas – iki 13.30 val.

Naudojantis interneto banku mokėjimo nurodymus pervesti litus į kitus Lietuvoje registruotus bankus ir į užsienio bankus bus galima pateikti iki gruodžio 31 d. 12.00 val., o į kitas SEB banke atidarytas sąskaitas – iki 15.00 val.

TAIP PAT SKAITYKITE: SEB bankas: planuokite finansines operacijas, naujųjų išvakarėse numatomi trukdžiai

Visi klientų mokėjimo nurodymai litais, neįvykdyti iki nurodyto laiko (dėl nepakankamo sąskaitos likučio ar dalinio patvirtinimo), bus atmesti. Įmokas ir mokesčius (už komunalines paslaugas, pensijų, gyvybės draudimo įmokas ir panašias paslaugas) SEB klientai galės sumokėti iki gruodžio 30 d. 20.00 val. SEB interneto banke, banko klientų aptarnavimo skyriuose – iki jų darbo pabaigos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką