Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 rugsėjo 11d. 17:03

Dėl pažeidimų sustabdyta keturių kavinių veikla

Alkoholis
123rf.com nuotr. / Alkoholis
Šią savaitę Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai dėl grubių pažeidimų laikinai sustabdė keturių viešojo maitinimo įmonių veiklą. Uždrausta gaminti maistą Klaipėdos valstybinės kolegijos kavinėje ir Šiaulių UAB „Bokesta“ priklausančioje viešojo maitinimo įmonėje, laikinai sustabdyta dviejų uostamiestyje įsikūrusių barų veikla.

Kavinė Klaipėdos valstybinėje kolegijoje priklausanti UAB „Mėmelio turtas“ laikinai uždaryta, nes maistas joje buvo gaminamas antisanitarinėmis sąlygomis – patalpos neįrengtos, nevykdoma savikontrolė, žalia mėsa, kiaušiniai gamintojo pakuotėse laikomi kartu viename šaldytuve, visas gamybinis inventorius, skirtas žaliai ir gatavai produkcijai, laikomas kartu, neaišku, kur plaunamas.

Uostamiesčio UAB „Vigroup“ ir UAB „Danės vizija“ barai laikinai negalės dirbti taip pat dėl prastos higienos būklės ¬– neremontuotų patalpų, nusidėvėjusios ir prastai valomos įrangos ir kitų grubių pažeidimų. Baruose visi alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai buvo laikomi vitrinose uždarytoje gamintojų taroje, nupiltų, atidarytų butelių patikrinimo metu nebuvo rasta. Kainos priklijuotos tiesiai ant butelių ir nurodyta tik viso butelio kaina, meniu nebuvo. Ant baro laikomi įvairios talpos vienkartiniai plastiko indeliai.

Šiauliuose nuspręsta laikinai uždaryti UAB „Bokesta“ priklausančią viešojo maitinimo įmonę, dėl nuolat pasikarojančių higienos ir produktų pažeidimų. Ir pastarojo patikrinimo metu įmonės patalpos buvo nešvarios, netvarkingos, gamybinis inventorius nešvarus, neatnaujintas, neužtikrinamas maisto produktų atsekamumas ir tinkamumo vartoti terminų kontrolė. Ši viešojo maitinimo įstaiga bus įtraukta į padidintos rizikos subjektų sąrašą, nes pažeidimai nustatomi ne pirmą kartą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

SEB verslo augimo programa

01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

30:48
22:16
01:14

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką