Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 22d. 22:04

Dėvėtų baldų parduotuvės kainų nekelia

Baldai
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Baldai

Mažų miestelių nenaujų daiktų parduotuvių savininkai ypač laukia pirkėjų iš užsienio arba iš didesnių miestų. Esą antikvarinius baldus jie perkantys daugiau negu vietos gyventojai.

Mažų miestelių pirkėjai ieškodami baldų ar kokių nors įdomių daiktų mieliau suka į nenaujų baldų parduotuves. Esą nenauji baldai ne tik pigesni, bet ir kokybiškesni.

Antikvariniais baldais prekiaujantis kupiškėnas verslininkas sako juos vežantis iš Olandijos ir Belgijos. Anksčiau klestėjęs verslas dabar šiek tiek apmiręs, būna per dieną nesulaukia nė vieno pirkėjo.

„Ateina žmogus su įdomiomis mintimis, nori kažko išskirtinio ir tikro“, – sako UAB „Baldrovė“ savininkas Virgilijus Kirda.

Verslininkas tikina, kad mažame miestelyje kainos nedidelės, minkštų baldų komplektą galima įsigyti už 300–400 eurų, o dažniausiai juos veža tik konkrečiam pirkėjui.

15 metų nenaujais daiktais prekiaujantis biržietis verslininkas sako, kad įvedus eurą pirkėjų sumažėjo. Daugiausiai perka latviai, o lietuviai esą dar tik dairosi ir vis skaičiuoja kainas litais.

„Būna, kad atvažiuoja iš Vilniaus, sako, jog kainos mažesnės – apsimoka. Mes kainų kelti negalim, prekiaujam, kad išgyventume. Žmonės ateina ir dejuoja, kad iš kažkur nusipirko naujus, sulūžo“, – pasakoja UAB „Liutera“ savininkas Leopoldas Liutikas.

Net ir atmetus transportavimo išlaidas, pasak verslininkų, nenauji baldai iš Vokietijos ar kitų šalių vis tiek yra šiek tiek pigesni. Paklausios ir įvairios smulkmenos, dviračiai.

Lrt.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką