TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Didžiausias JAV bankas „JPMorgan“ per ketvirtį uždirbo beveik 6 mlrd. dolerių

„JPMorgan“
„Scanpix“ nuotr. / „JPMorgan“
Šaltinis: traders.lt
0
A A

Didžiausias pagal valdomą turtą JAV bankas „JPMorgan Chase & Co.“ antradienį pirmasis iš stambiųjų finansų institucijų pristatė savo pirmojo šių metų ketvirčio veiklos rezultatus, kurie pradžiugino. Tiek banko pajamos, tiek pelnas dėl pirmąkart nuo pat 2010 metų padidėjusių pajamų iš prekybos akcijomis ir obligacijomis ūgtelėjo ir viršijo lūkesčius.

Per pirmą šių metų ketvirtį didžiausiam JAV bankui pavyko uždirbti 5,914 mlrd. dolerių arba 1,45 dolerio grynojo pelno vienai akcijai, kai rinkoje laukta, jog grynasis pelnas akcijai sudarys vidutiniškai 1,41 dolerio.

Palyginti su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, „JPMorgan Chase & Co.“ praėjusio ketvirčio grynasis pelnas ūgtelėjo dvylika procentų, o lyginant su praėjusių metų paskutiniu ketvirčiu padidėjo penktadaliu.

Šio banko grynosios pajamos per minimus laikotarpius taip pat ūgtelėjo - atitinkamai keturiais ir penkiais procentais iki 24,82 mlrd. dolerių. Rinkoje laukta, kad ketvirčio grynosios pajamos sudarys 24,41 mlrd. dolerių.

Kalbant apie „JPMorgan Chase & Co.“ padalinius, tai per praėjusį ketvirtį daugiausiai grynojo pelno uždirbo Verslo ir investicinės bankininkystės padalinys, kurio grynasis pelnas sudarė 2,537 mlrd. dolerių. Palyginti su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, šio padalinio pelnas padidėjo devyniolika procentų. Per paskutinį praėjusių metų ketvirtį iš šios veiklos buvo uždirbta tik 972 mln. dolerių grynojo pelno.

Vartotojų ir bendruomenės padalinio grynasis pelnas taip pat ūgtelėjo bei sudarė 2,219 mlrd. dolerių. Palyginti su praėjusių metų pirmuoju ketvirčiu, jis paaugo dvylika procentų, o, palyginti su paskutiniu praėjusių metų ketvirčiu, pakilo dviem procentais.

Komercinės bankininkystės padalinio grynasis pelnas atitinkamai paaugo vienu procentu bei krito keturiolika iki 598 mln. dolerių. Turto valdymo padalinio grynasis pelnas paaugo vienuolika procentų bei krito septyniais iki 502 mln. dolerių.

Nuo šių metų pradžios „JPMorgan Chase & Co.“ banko akcijos atpigo maždaug procentu, o per pastaruosius vienerius metus pabrango per 12 proc.

traders.lt
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką