Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Draudikų naujovė – sistema „Pažadas“

Klaipėdos skulptūrų parkas po vėtros
A.Kripaitės/15min.lt nuotr. / Klaipėdos skulptūrų parkas po vėtros
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Lietuvos draudimas“ įsipareigojo klientams aiškiai pranešti, kada konkrečiai bus sureguliuota jų draudžiamojo įvykio metu patirta žala. Tai – išskirtinė naujovė, pagal kurią įmonė savo klientams žalą atlygina ne vėliau deklaruotos dienos.

„Pažadas“ – taip vadinasi naujas klientų aptarnavimo standartas, sukurtas ir pradėtas teikti „Lietuvos draudimo“ klientams, siekiant greitai ir aiškiai sureguliuoti jų žalas.

Atlikus draudimo klientų apklausą, paaiškėjo, kad klausimas, kada tiksliai bus sureguliuota konkretaus žmogaus žala, yra dažniausiai užduodamas jau pirmojo pokalbio metu – ne per kiek dienų „įprastai“ ar „vidutiniškai“ tai yra atliekama, kada „planuojama“ atlyginti žalą ar per kiek laiko tai padaryti „įpareigoja įstatymas“, bet kokią konkrečiai dieną apdraustojo sąskaitą pasieks pinigai.

„Reaguodami į klientų pageidavimus ir įdiegę daugybę veiklos patobulinimų, sukūrėme „Pažadą“ ir dabar galime  tiksliai nurodyti žalos sureguliavimo datą. Šią paslaugą teikiame pirmieji tarp RSA draudimo grupės įmonių, kartu pradėdami naują klientų aptarnavimo kultūrą Lietuvos draudimo rinkoje“, – pabrėžė Gytis Matiukas, „Lietuvos draudimo“ Kompleksinių žalų direktorius.

„Šiuo metu telefonu dėl žalos dydžio susitariama apie 35 proc. visų atvejų, dar apie 25 proc. žalų sureguliuojama klientui atvykus į žalų centrą. Iš viso „čia ir dabar“ principu „Lietuvos draudimas“ sureguliuoja 60 proc. visų žalų. Taip taupomas klientų laikas ir pateisinami jų lūkesčiai dėl greito žalos atlyginimo“, – komentuoja Gytis Matiukas.

Po lapkričio 27-28 d. Lietuvą nusiaubusio audros, „Lietuvos draudimas“ per savaitę užregistravo 850 pranešimų apie patirtus nuostolius. Daugiausiai skambučių buvo sulaukta pirmąją dieną po audros. Besikreipiančiųjų srautas buvo išaugęs net keturis kartus, bet operatyviai praplėtus žalų skambučio centro pajėgumus, visi klientai galėjo pranešti apie nuostolius ir dalis jų dėl išmokos sumos susitarė pokalbio metu be jokių papildomų apžiūrų. Per savaitę jau sureguliuota beveik pusė (42 proc.) visų audros žalų ir jau išmokėta 142 tūkst. litų.

Komentarai
Temos Draudimas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką