Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 20d. 09:11

„Drove Holding“ įsigijo bendrovės „RAIT“ akcijų

Kylantis grafikas
Sxc.hu nuotr. / „Drove Holding“ įsigijo bendrovės „RAIT“ akcijų

Lietuvos rinkos tyrimų bendrovės UAB „RAIT“ įkūrėja Inga Nausėdienė perleido valdomą bendrovės akcijų dalį įmonių grupei „Drove Holding“ ir pasitraukė iš kompanijos Valdybos pirmininkės pareigų. UAB „RAIT“ direktorės pareigas šiuo metu eina UAB „Dive Lietuva“ vadovė Neringa Kazlauskienė.

„RAIT“ dirbau dvylika metų,  kartu su kolegomis ir įkūriau šią įmonę. Kompanija tapo stipria ir patikima rinkos dalyve. Šioje įmonėje pasiekiau savo tikslų ir dabar brandinu naujus karjeros planus. Sprendimą perleisti turimą bendrovės akcijų dalį svarsčiau ilgai, o šiuo metu tam susiklostė palankios aplinkybės. Kompanijos vairą palieku patikimose rankose, esu tikra, kad naujieji „RAIT“ vadovai  užtikrins ne tik veiklos tęstinumą, bet ir kompanijos plėtrą“, – sakė I. Nausėdienė. 

Naujoji „RAIT“ direktorė N. Kazlauskienė nuo 2008 m. dirba UAB „Dive Lietuva“ vadove. Iki tol šešerius metus dirbo UAB „Transcom Worldwide Vilnius“ veiklos departamento vadove. 

„Drove Holding“ planuoja investuoti į kompanijos „RAIT“ veiklą ir stiprinti įmonės pozicijas rinkoje. Ketiname plėsti paslaugų spektrą ir pasiūlyti klientams inovatyvius rinkos ir nuomonės tyrimų sprendimus“, – sakė N. Kazlauskienė. Ji patvirtino, jog eidama „RAIT“ direktorės pareigas išliks ir UAB „Dive Lietuva“ vadove.  

I. Nausėdienė buvo UAB „RAIT“ įkūrėja ir akcininke nuo 2002 metų. Ji yra tarptautinės rinkos ir sociologinių tyrimų organizacijos ICC/E.S.O.M.A.R. narė.

Akcijų pardavimo sutartis tarp I. Nausėdienės ir „Drove Holding“ pasirašyta gruodžio 10 d. „Drove Holding“ perleista visa I. Nausėdienės valdytų „RAIT“ akcijų dalis.

Temos: 1 Akcijos
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką