Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dydis TIKRAI svarbus!

Samsung Galaxy Note
Samsung nuotr. / Samsung Galaxy Note
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jau pasirodė naujas „Samsung Galaxy“ linijos produktas – „Galaxy Note“. Išmaniojo telefono ir planšetinio kompiuterio hibridas pasižymi šių dviejų prietaisų privalumais bei suteikia visiškai naujų kasdien naudingų galimybių.

Prasidėjus išmaniųjų telefonų erai, daugelis naudotojų labai džiaugėsi naujomis galimybėmis taupyti laiką ir energiją, perkeliant užduotis iš kompiuterio į telefono ekraną. Vis dėlto realybė yra kitokia – mes vis dar su savimi nešiojamės užrašinę arba planšetinį kompiuterį. Nors el. paštą telefone pasitikrinti nesudėtinga, tačiau išsamiai į jį atsakyti yra nepatogu. Užrašinės, planavimo bloknotai ir rašikliai dar nenukeliavo užmarštin, nes keletą svarbių dalykų patogiau brūkštelėti ranka.

Samsung nuotr./Samsung Galaxy Note
Samsung nuotr./Samsung Galaxy Note

Vis dėlto technologijų progresas gali patenkinti visus jūsų poreikius. Tą atlieka ir naujasis „Galaxy Note“ išmanusis telefonas. Turint šį telefoną, nebereikia nešiotis įvairių kitų prietaisų ir užrašinių. „Galaxy Note“ puikiai išlaikyta pusiausvyra tarp išmaniojo telefono ir planšetinio kompiuterio. Jame sudėtos visos geriausios abiejų šių prietaisų savybės ir papildomos funkcijos, kurios tik dar labiau išplečia galimybių ribas.

5,3 colių ekranas platesnio vaizdo matymui

Pagrindinis skirtumas tarp „Samsung Galaxy Note“ ir kitų išmaniųjų telefonų yra ekrano dydis, kuris siekia 5,3 colius – jame telpa viskas. Skaitant el. laiškus, matoma daugiau teksto ir meniu parinkčių, naršymas ir dokumentų skaitymas tampa kur pas patogesnis, nes nebelieka poreikio priartinti ir slinkti vaizdą. „Galaxy Note“ taip pat puikiai pritaikytas nešiotis švarko kišenėje, iš kurios jį galėsite išsitraukti vos prireikus ką nors susirasti internete, užsirašyti ar paskambinti.

Kalendorius laiko planavimui, būtinų atlikti darbų sąrašas ir užrašai

Kaip suplanuoti susitikimus ir verslo pietus tarp visų kitų darbų, kuriuos reikia atlikti? Dažniausiai tam reikia keleto programų arba užrašinės ir planavimo bloknoto. „Galaxy Note“ kalendoriuje yra įprasta planavimo programa ir reikalingų atlikti darbų sąrašo funkcija. Intuityvus ir paprastas dizainas užtikrina efektyvų kiekvienos dienos planavimą, kai nepamirštamas nė vienas įvykis (nei susitikimai, nei kasdieninės užduotys).

Pieškite Galaxy Note išmaniuoju rašikliu

Samsung nuotr./Samsung Galaxy Note
Samsung nuotr./Samsung Galaxy Note

„Galaxy Note“ telefonui visiškai naujų galimybių suteikia „S Pen” arba išmanusis rašiklis. Telefonas atpažįsta tiek jo lietimą, tiek spaudimą. Integruota „S Notes” programa visiškai išnaudoja „S Pen” galimybes ir leidžia juo rašyti taip, kaip tai daroma paprasčiausioje užrašinėje. Šiuo rašikliu galima žymėti ir įklijuoti atvaizdų dalis, keisti linijų storius ir spalvas. „S Pen” lengva užsirašyti pastabas dokumentuose, naudoti rašto atpažinimo funkciją ir įkelti reikiamą informaciją į žemėlapius ir atvaizdus.

Naujajame „Galaxy Note“ yra daugybė naujų pramogavimo galimybių. Knygas patogu skaityti el. skaitymo programa, nuotraukas ir vaizdinę medžiagą galima redaguoti ar pridėti komentarus. Telefone yra patogios muzikos ir žaidimų programėlės bei galingas 1,4 GHz dviejų branduolių procesorius ir puikios kokybės HD Super AMOLED ekranas. Ilgai laikanti 2500 mAh baterija leis jums džiaugtis telefono teikiamomis galimybės kur kas ilgiau.

Naujasis „Samsung Galaxy Note“ pradeda visiškai naują mobiliųjų prietaisų kategoriją. Jį įvertins veiklūs žmonės, kurie nori dirbti produktyviai bet kurioje vietoje ir bet kuriuo metu, mąstyti plačiai ir naudoti technologijas savo naudai. Jauskis laisvai – viskas įmanoma su Galaxy Note!

Pavadinimas
Pavadinimas

 

Komentarai
Temos Samsung
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką