Dabar populiaru
Publikuota: 2020 balandžio 9d. 08:40

„Ekskomisarų biuras“ skyrė 20 tūkst. eurų paramą Santaros klinikoms

„Ekskomisarų biuras“
Bendrovės nuotr. / „Ekskomisarų biuras“

Saugos tarnyba „Ekskomisarų biuras“ skyrė 20 000 eurų paramą Santaros klinikoms, rašoma bendrovės išplatintame pranešime spaudai.

„Ekskomisarų biuro“ teigimu, šiandien medikai, dirbdami ekstremaliomis sąlygomis bei rizikuodami, atlieka svarbiausią vaidmenį kovoje su COVID-19, todėl yra būtinas gydymo įstaigų bei medikų aprūpinimas reikalingomis apsaugos priemonėmis bei medicinos įranga, kad būtų laiku suteikta reikiama pagalba ligoniams, užtikrintas pačių medikų saugumas bei užkirstas kelias viruso plitimui.

„Šiandien ypač svarbu visiems susitelkti ir palaikyti vieniems kitus. Džiaugiuosi verslo bei kitomis organizacijomis, kurios šiandieninėje situacijoje nelieka abejingos, skiria paramą, parūpina apsaugos priemonių, ar kitais būdais padeda šalies gyventojams, o ypač medicinos atstovams, įveikti kilusius iššūkius. Tęsdami socialiai atsakingas iniciatyvas skyrėme piniginę paramą Santaros klinikoms. Pagrindiniai COVID-19 sukelti iššūkiai dar laukia priešakyje, tad siekiant išvengti kritinių padarinių, ypač svarbi neatidėliotina medikų ir gydymo įstaigų parama“, – sako „Ekskomisarų biuro“ generalinis direktorius Arvidas Januška.

Arvidas Januška taip pat primena, kad „Ekskomisarų biuras“ jau nuo pat karantino paskelbimo pradžios ėmėsi socialiai atsakingų iniciatyvų ir vieni iš pirmųjų atskubėjo į pagalbą savivaldybėms kovoje su virusu. Bendradarbiavimas vyksta iki šiol, vykdant gydymo įstaigų bei saviizoliacijai skirtų patalpų stebėjimą ir apsaugą, užtikrinant viešąją tvarką. Šiandien teikdami šias paslaugas dirba beveik šimtas „Ekskomisarų biuro“ darbuotojų.

„Visų profesijų atstovams, dirbantiems priešakinėse kovos su virusu fronto linijose: medikams, policininkams, gaisrininkams, apsaugos darbuotojams, vaistininkams, pardavėjams, paštininkams, kurjeriams, savanoriams… ir visiems kitiems dirbantiems ekstremaliomis sąlygomis – pusei metų dovanojame nemokamą jų gyvenamojo būsto apsaugą. Taip atsidėkojant už jų darbą rizikuojant vardan kitų, kad mes visi būtume aprūpinti, saugūs bei sveiki. Ši dovana skirta esamiems ir būsimiems klientams. Jei esate šių profesijų atstovas, jums tereikia paskambinti telefonu 1646 arba užeiti į tinklalapį ir užpildyti tam skirtą formą“, – sako Arvidas Januška.

Taip pat „Ekskomisarų biuras“, suprasdamas viruso keliamą grėsmę ypač vyresnio amžiaus ir rizikos grupėms priklausantiems asmenims, šiems savo klientams nemokamai pristato vaistus bei suteikia kitą neatidėliotiną pagalbą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

01:25
02:13
01:11

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką