Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 06 14, 09:53

„Elvedos“ apartamentų projektui finansavimą užtikrins „Profitus“

Kovą aukcione už 1,3 milijono eurų įsigytus Šilutės profesinio mokymo centrui priklausiusius poilsio namus planuojama paversti 76 apartamentais. Projekto finansavimą pastatą įsigijusiai UAB „Elvedai“ užtikrins sutelktinio finansavimo platforma „Profitus“. Pirmu etapu jau sutelkta 980 tūkst. eurų. Viso projekto finansavimo poreikis – per 1,3 mln. eurų, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Naujos statybos daugiabutis Kėdainiuose
Apartamentai / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Temos: 2 Verslas Finansai

Pasak UAB „Elveda“ partnerių V.Čepo ir J.Smaliuko, jų įmonės NT projektą sutelktinio finansavimo platforma finansuos pirmą kartą, ji pasirinkta dėl geriausių suteiktų sąlygų. Dėl finansavimo kreiptasi į kelias kreditavimo įstaigas.

Buvusiuose poilsio namuose planuojama įrengti 76 studijos tipo apartamentus, kurių plotas sieks nuo 17 iki 35 kv.m. Planuojama statybos darbų trukmė – 6 – 9 mėnesiai. Apartamentus įrengus su daline ir pilna apdaila, jie bus parduodami.

Dalis apartamentų jau rezervuota, pasirašyta 13 rezervacijos sutarčių, kurių vertė 746 800 eurų.

„Profitus“ tai jau – 10 finansuotas projektas Lietuvos pajūryje. „Investicijų poreikis į NT projektus auga tiek didžiuosiuose miestuose, tiek pajūryje. 2021 m., užsibrėžėme finansuoti daugiau kaip 190 projektų, jiems sutelkiant per 26 mln. eurų. Jeigu išsilaikys tokios pat tendencijos, kokios yra dabar, tikime, kad pavyks tai pasiekti“, – sakė „Profitus“ rizikos skyriaus vadovas Tomas Paliulis.

2020 m. „Profitus“ finansavo 95 projektus, sutelkta per 11,277 mln. eurų. Nuo veiklos pradžios jau finansuota 201 projektas, jiems sutelkta per 29 mln. eurų.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką