Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

EMC pristatė naujus produktus, kuriuos vadina revoliuciniais

EMC
EMC nuotr. / EMC
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasaulinė debesų kompiuterijos sprendimų lyderė EMC pristatė naujus duomenų saugojimo komplektus, sistemas ir programinei įrangai pritaikomas duomenų saugyklas. Šios naujienos, EMC teigimu, iš esmės paspartins IT pokyčius verslo įmonėse dėl geresnio kainos ir greitaveikos santykio, lankstumo bei pritaikymo naujoms technologijoms (kelių branduolių „Intel“ procesoriams, „Flash“ tipo diskams ir t.t.).

Pristatytosios inovacijos, pasak EMC, yra pagrindiniai statybiniai blokai įmonėms, norinčioms kurti viešas, privačias ar mišrias debesų kompiuterijos infrastruktūras.

„Klientai iš savo duomenų centrų nori daugiau greitaveikos ir efektyvumo, o tuo pat metu atranda ir naujas architektūras savo naujos kartos mobiliesiems ir interneto sprendimams. EMC, pilnai išnaudodama tokias naujausias technologijas, kaip „Intel MultiCore“, virtualizacija ir „Flash“ laikmenos, aprūpina klientus produktais ir sprendimais, kurių jiems reikia IT padalinių transformacijai. EMC jiems siūlo ne tik naujus greitaveikos ir efektyvumo lygius, bet ir judrumą, reikalingą verslui iškilti konkurencingam“, – sako EMC prezidentas ir vykdomasis direktorius David Goulden.

Pristatyta nauja EMC unifikuotų duomenų saugyklų VNX serija pasižymi daug geresniu kainos ir greitaveikos santykiu – tik trečdalis kainos už tą pačią greitaveiką, kaip ankstesnės generacijos saugyklų.

Greičiausiai pasaulyje auganti virtualizacijos architektūra VSPEX nuo šiol siūlo du kartus daugiau virtualių tarnybinių stočių už tą pačią kainą ir dar platesnę virtualizacijos pasirinkimo skalę. Ji pritaikyta naujajai VNX aparatinei įrangai ir gali būti išplėsta net iki 1000 virtualių tarnybinių stočių.

EMC anonsavo ir programinei įrangai pritaikomas duomenų saugyklas ViPR, kurias planuoja pasiūlyti jau šį mėnesį, taip pat pristatė „Nilo projektą“ – lanksčią duomenų saugojimo debesyse platformą, kurios svarbiausias taikinys yra privačios debesų kompiuterijos kontrolė, saugumas ir lankstumas. Ji pasižymės ekonomiškumu ir paprastumu naudoti.

„Cisco“ vizija – padaryti duomenų centrus geriau orientuotus į taikomąsias programas – su infrastruktūra, kuri dinamiškai ir automatiškai reaguotų į verslo poreikius. „Cisco“ ir EMC glaudžiai bendradarbiavo, kad pagreitintų klientų kelionę į debesų kompiuteriją. Pastaraisiais metais „Cisco“ sprendimai, integruoti su EMC ir VCE pasiūlymais, tapo nemenku postūmiu į priekį partneriams ir klientams. Šiandien „Cisco“ ir EMC turi šimtus jungtinių kanalo partnerių ir tūkstančius bendrų klientų pasaulyje“, – sako „Cisco“ Duomenų centrų grupės viceprezidentas Satinder Sethi.

„Organizacijos atranda programinei įrangai pritaikomus duomenų centrus, tad „VMware“ ir toliau siūlo klientams gerą pasirinkimą ir lankstumą. „VMware“ infrastruktūra kartu su VNX serija, ViPR ir VSPEX infrastruktūra įgalina pagreitinti verslo vertę laike ir suteikia organizacijoms galimybę būti efektyvioms ir judrioms pagal savo verslo augimo poreikius“, – teigia „VMware“ Debesų kompiuterijos infrastruktūros ir valdymo vykdantysis viceprezidentas Raghu Raghuram.

Apie EMC

EMC –pasaulinis lyderis, tiekiantis sprendimus verslui ir IT paslaugų tiekėjams, įgalinančius transformuoti tradicinį IT paslaugų tiekimo modelį į „IT kaip paslauga“ modeliui („IT–as–a–Service“, angl.). Šios transformacijos esmė – debesų kompiuterijos panaudojimas. Siūlydama naujausios kartos produktus ir paslaugas, EMC padeda greičiau panaudoti debesų kompiuterijos privalumus, padėdama IT padaliniams kaupti, valdyti, saugoti ir analizuoti vertingiausią įmonės turtą – informaciją – dar saugesniu, ekonomiškesniu ir greitesniu būdu. Daugiau informacijos apie EMC galite rasti adresu www.EMC.com .

Pavadinimas
Pavadinimas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką