„Pagrindinį savo praėjusių metų tikslą pasiekėme ir, kaip ir buvo planuota, 2015-uosius užbaigėme su teigiamu veiklos rezultatu. 2015 metais buvo ženkliai padidinti fizinių perdavimo teisių aukcionų pajėgumai Latvijos ir Estijos pasienyje, todėl elektros tiekėjams atsirado galimybė tiksliai įvertinti kainų svyravimo riziką. Tai leido „Enefit“ nuo praėjusių metų pradžios savo klientams pasiūlyti pirkti elektros energiją fiksuotu tarifu, didžiausią įtaką tai turės 2016 metų veiklos rezultatams“, – pranešime spaudai teigė „Enefit“ generalinis direktorius Janis Bethers.
Jo teigimu, pagrindinis įmonės tikslas šiemet yra didinti parduodamos elektros energijos kiekį, pasiūlyti rinkai naujus sprendimus.
Pernai „Enefit“ savo klientams Lietuvoje patiekė 470 gigavatvalandžių (GWh) elektros energijos – 34 proc. mažiau nei 2014 metais, kai buvo patiekta 712 GWh elektros energijos.
Tarp bendrovės klientų yra bendrovės „Neo Group“, „Statoil Fuel & Retail Lietuva“, „Thermo Fisher Scientific Baltics“ , „Žemaitijos pienas“ ir kitos.
