Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 15d. 12:39

ESO grupės Stebėtojų taryboje dirbs darbuotojų atstovas

„Lietuvos energijos“ spaudos konferencija
„Lietuvos energijos“ nuotr. / „Lietuvos energijos“ spaudos konferencija

„Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) susitarė su profesinėmis sąjungomis, kad sieks per šiuos metus į įmonės stebėtojų tarybą įtraukti jų deleguotą atstovą.

ESO pirmadienį pasirašė susitarimą su visomis 7-iomis įmonėje veikiančiomis profesinėmis sąjungomis. Juo numatyta įtraukti profesinių sąjungų deleguotą darbuotojų atstovą į stebėtojų tarybą ir kartu siekti abiem pusėm svarbių tikslų.

Pasak įmonę kontroliuojančios „Lietuvos energija“ grupės vadovo Dariaus Maikštėno, toks sprendimas leis geriau pasiruošti ateityje rinkos laukiantiems iššūkiams.

„Artimas bendradarbiavimas ir bendras sprendimų priėmimas leidžia darbuotojams labiau įsitraukti į strateginių įmonės tikslų siekimą, o vadovai geriau girdi ir supranta komandai kylančius klausimus bei problemas“, – pranešime sako D.Maikštėnas.

Šiuo metu ESO įmonės stebėtojų tarybą sudaro 3 asmenys, planuojama šį skaičių padidinti iki 5, vieną vietą skiriant darbuotojų atstovui. Tikimasi jį paskirti per trečiąjį metų ketvirtį.

„Esu įsitikinusi, kad šis procesas ir bendradarbiavimas ne tik padės geriau atstovauti darbuotojams, bet ir paskatins stiprėti pačias profesines sąjungas“, – sakė ESO profesinių sąjungų atstovė Dalia Jakutavičė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

03:01
01:06
02:03

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką