Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Europos mobiliųjų mokėjimų operatorės vienija jėgas

Septynios Europos mobiliųjų mokėjimų operatorės antradienį pranešė vienijančios jėgas, kad galėtų plėtoti tarptautinių bekontakčių mokėjimų sistemą.
Pirkimas internetu
Pirkimas internetu / 123rf.com nuotr.

Tokiu būdu susitarimo dalyvės siekia sukurti regioninį išmaniųjų telefonų mokėjimų standartą, kuriame nereikės „Apple“, „Google“, „Visa“ ar „Mastercard“ sistemų.

Danijos mokėjimų operatorės „MobilePay“ generalinis direktorius Markas Wraa-Hansenas (Markas Vra-Hansenas) pareiškė, kad Europos mobiliųjų mokėjimų sistemų asociacija (angl. European Mobile Payment System Association, EMPSA) vienija 25 mln. registruotų vartotojų, apie milijoną paslaugų teikimo vietų ir daugiau nei 350 bankų partnerių.

Pasak M.Wraa-Hanseno, asociacija sutelks dėmesį į tai, kad užtikrintų, jog klientai galėtų sklandžiai naudotis bet kuria iš septynių mobiliųjų mokėjimų sistemų Belgijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Portugalijoje, Šveicarijoje ir keturiose Šiaurės šalyse.

Aljanso narėmis yra „MobilePay“ (Danija ir Suomija), „Banccontact Payconiq“ (Belgija), „Bluecode“ (Vokietija ir Austrija), SIBS (Portugalija), „Swish“ (Švedija), VIPPS (Norvegija) ir TWINT (Šveicarija).

EMPSA teigė besitikinti, jog per ateinančius mėnesius prisijungs daugiau šalių ir mobiliųjų mokėjimo sistemų.

Asociacija, kurios būstinė yra Šveicarijos mieste Ciuriche, dar nebendravo su Europos Komisija, tačiau teigė, kad anksčiau blokas yra raginęs valstybes nares aktyviai siekti tarpusavio sąveikos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką