Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 05 12, 11:43

„Franmax“ vadovu paskirtas Karolis Lesickas

Nuo gegužės 12 d. „Maxima Grupės“ dukterinės bendrovės „Franmax“, vykdančios grupės bendrovių IT vystymo, palaikymo ir priežiūros veiklą, generaliniu direktoriumi paskiriamas Karolis Lesickas. Pareigose jis pakeičia Karolį Ceizarį, kuris iki šiol vadovavo „Franmax“. K. Ceizaris jungiasi prie komandos, vystančios elektroninės komercijos plėtros projektus „Vilniaus prekybos“ įmonių grupėje.
Naujųjų išvakarėse žmonės gausiai lankėsi prekybos centruose
Maxima / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Iki paskyrimo „Franmax“ vadovu, pastaruosius septynetą metų K.Lesickas dirbo „Vilniaus prekybos“ įmonių grupei priklausančiose bendrovėse – vadovavo internetinės prekybos platformai „Trobos“, buvo „Maxima grupės“ valdomos didžiausios Baltijos šalyse elektroninės maisto ir kasdienių prekių parduotuvės „Barbora“ IT vadovas.

„Įžvelgiu daug galimybių kartu su „Franmax“ komanda prisidėti prie Maxima grupės informacinių technologijų pokyčių. IT svarba tik auga, todėl sieksime išlikti patikimu partneriu grupės įmonėms šioje srityje“, – teigia Karolis Lesickas.

„Franmax“ šiuo metu dirba virš 80 darbuotojų. Įmonė savo paslaugas teikia Maxima grupės bendrovėms Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Bulgarijoje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką