Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dar 200 programuotojų bandys pritraukti į Lietuvą žengianti „Macaw“

Programavimas
Vida Press nuotr. / Programavimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniuje kuriasi dar viena programinės įrangos kūrimo paslaugų teikėja – Nyderlandų bendrovė „Macaw“. Pirmajame bendrovės biure ne namų rinkoje planuojama įdarbinti daugiau nei 200 informacinių technologijų specialistų, kursiančių informacinių technologijų sprendimus.

„Lietuva mums patraukli dėl aukštos kvalifikacijos specialistų, geografinės padėties ir kultūrinių panašumų su Nyderlandais. Po kelių sėkmingų bandymų dirbti kartu su partneriais iš Lietuvos, sujungiant jų ir mūsų grupes į vieną komandą, įsitikinome, kad „Macaw“ korporacinė kultūra ir orientacija į darbuotojo poreikius Lietuvoje bus vertinama ir turėdami biurą Vilniuje galėsime sėkmingai augti atspindint mūsų verslo modelį: tik geriausi darbuotojai ir pažangiausios technologijos padeda užtikrinti klientams teikiamų paslaugų kokybę“, – pranešime cituojamas „Macaw“ įkūrėjas ir vykdantysis direktorius Williamas van der Pijlas.

„Macaw“ kūrė programinę įrangą tokioms pasaulyje žinomoms bendrovėms kaip „Deloitte“, „Heineken“, „Volkswagen“, „Reed Business“ ir „Perfetti van Melle“.

Bendrovė pagal užsakymus kuria programinę įrangą, padedančią integruoti verslo informacines sistemas: kritinę informaciją kaupiančius, pardavimų ir rinkodaros įrankius. „Macaw“ kūrė programinę įrangą tokioms pasaulyje žinomoms bendrovėms kaip „Deloitte“, „Heineken“, „Volkswagen“, „Reed Business“ ir „Perfetti van Melle“.

Per ateinančius metu „Macaw“ planuoja įdarbinti apie 20 informacinių technologijų specialistų, o ilgalaikėje perspektyvoje biure Vilniuje turėtų dirbti daugiau nei 200 įvairaus lygmens profesionalų komanda, vystysianti projektus tarptautinėms bendrovėms. Šiuo metu Nyderlanduose įmonė turi 250 darbuotojų komandą.

Darbuotojai Vilniuje dirbs su .NET, „Cortana Intelligence suite“, „Dynamics 365“, „Azure“, „Xamarin“, „Office 365“, „Sitecore“ ir kitomis technologijomis.

„Lietuvos padalinys bus visiškai lygiavertis Nyderlandų padaliniui ir su daugeliu projektų dirbs mišriose komandose. Tai reiškia, kad biure Vilniuje bus atliekamos ne paprastos, mažai pridėtinės vertės turinčios funkcijos, o operacijos analogiškos toms, kokias vykdo komanda Nyderlanduose – tarptautinių klientų poreikius atitinkančios programinės įrangos kūrimas ir vystymas. Taigi specialistams pasiūlysime įdomų darbą su tarptautinės karjeros galimybėmis“, – sako W.Van der Pijlas.

Anot „Macaw“ įkūrėjo ir vadovo, nuo pat įkūrimo bendrovei buvo svarbi komandos atmosfera ir darbuotojų savijauta kolektyve. Tai rodo ir jos pasiekimai – „Macaw“ keturis kartus buvo išrinkta geidžiamiausiu darbdaviu Nyderlanduose.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką