TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Geriausiems Lazdijų rajono verslininkams išdalinti „Verslo sparnai“

Verslo sparnai apdovanojimų Lazdijų rajone nominantai su meru A.Margeliu
Nedo Mačionio nuotr. / Verslo sparnai apdovanojimų Lazdijų rajone nominantai su meru A.Margeliu
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš šventes Lazdijų rajone pirmą kartą nepriklausomos savivaldybės istorijoje įteikti apdovanojimai labiausiai nusipelniusiems vietos verslininkams. Nominacijas verslininkams „Verslo sparnai 2014“ organizavo Lazdijų rajono savivaldybė ir Lazdijų švietimo centras.

„Renginio tikslas buvo ne tik pagerbti geriausius rajono verslininkus, bet kartu tai proga padėkoti visiems už darbą, atsidavimą bei pastangas keliant rajono ekonominį ir darbo lygį“, – sakė renginio organizatorė, Lazdijų švietimo centro direktorė Eglė Mačionienė. 

Iš viso buvo paskelbti nugalėtojai penkiose nominacijose: „Versli moteris“, „Jaunas ir verslus“ , „Už Lazdijų vardo garsinimą“, „Už svariausią finansinį indėlį į savivaldybės biudžetą“ ir „Verslo įmonė, įdarbinusi daugiausia Lazdijų rajono savivaldybės gyventojų“, pranešė Lazdijų rajono savivaldybė.

Mūsų tikslas – padėti, o ne trukdyti verslui, – sakė A.Margelis

Paskutinės dvi nominacijos buvo įsteigtos, atsižvelgiant į Valstybinės mokesčių inspekcijos ir Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos („Sodros“) pateiktą informaciją.

Sėkmingiausios Lazdijų rajono verslininkės nominacija „Versli moteris“ atiteko kavinių ir viešbučių verslą turinčiai Šeštokų miestelio verslininkei Irenai Pyplienei. „Ši nominacija įpareigos mane iškelti sparnus“, ‒ sakė mikrobiologės išsilavinimą turinti moteris.

Apdovanojimą „Jaunas ir verslus“ atsiėmė 26-erių lazdijietis, renginių organizavimo bei įgarsinimo firmos savininkas Justas Grėbliūnas, kurio firma „Tavo fiesta“ žinoma ne  tik Lazdijuose, bet ir visoje Lietuvoje.

Nominacija „Už Lazdijų vardo garsinimą“ įteikta plastikinių langų bei durų gamybos ir statybos bendrovės „Pietų Megrame“ direktoriui ir bendrasavininkui iš Šventežerio miestelio Juozui Megelinskui. Ši įmonė dirba nuo 1997 metų, turi 30 atstovybių visoje Lietuvoje, o jos gaminiai eksportuojami į Skandinaviją, Baltarusiją, Angliją, Ispaniją ir kitas valstybes.

Paskutinės dvi nominacijos atiteko verslininkų Jurkevičių šeimos įmonėms. 18-ka metų veikianti Egidijaus Jurkevičiaus individuali įmonė Lazdijų rajone ir už jo ribų valdo šešias parduotuves, kavinę, viešbutį, autoservisą, kepyklą. Iš viso įmonė šiuo metu įdarbinusi 141 darbuotoją. Verslininkams atiteko ir nominacija už daugiausiai į biudžetą sumokamų mokesčių. 

Renginio globėjas Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis dėkojo verslininkams už jų indėlį į rajono gerbūvį, pabrėždamas bendradarbiavimo svarbą tarp verslo ir savivaldybės atstovų. 

 „Mūsų tikslas – padėti, o ne trukdyti verslui“, – sakė A.Margelis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Lazdijai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką