Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 18d. 10:27

Geronomika. „airBaltic“ laimėjo pasaulinį apdovanojimą už verslo sprendimus

„airBaltic“ lėktuvas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / „airBaltic“ lėktuvas

Pasaulio aviacijos rinką aprašantis žurnalas „Air Transport World“ paskelbė, kad „Phoenix“ prizas šiais metais skiriamas oro bendrovei „airBaltic“ – kaip geriausiai įgyvendinusiai verslo pakeitimus.

„Per paskutiniuosius metus įgyvendinome didelio masto verslo restruktūrizavimą, įtraukusį visas verslo sritis. Džiaugiamės, kad mūsų pasiekimai versle pelnė „Air Transport World“ pasaulinį pripažinimą. Aviacijos rinkoje „ATW Phoenix“ apdovanojimas turi tą pačią vertę kaip Oskaro apdovanojimai kine“, – sakė „airBaltic“ prezidentas Bertoltas Flickas.

ATW redakcijos direktorius Flint Perry teigė, kad „Phoenix“ apdovanojimas buvo įsteigtas siekiant pripažinti tas oro bendroves, kurios transformuojantis verslui pasiekė augimą. „Tai puikiai apibūdina ir „airBaltic“, kuri pakeitė savo veiklos modelį nuo skrydžių „iš taško į tašką” iki platų skrydžių tinklą turinčios oro bendrovės“, – pažymėjo F. Perry.

Žurnalo redaktoriai išskyrė sėkmingą „airBaltic“ sprendimą dėl tranzitinių skrydžių pasiūlos – dėl jų oro bendrovė žymiai padidino veiklos ir finansinius rezultatus. Per pirmuosius devynis 2009 m. mėnesius „airBaltic“ Rygos oro uoste aptarnaujamų keleivių skaičių padidino 33 proc.

Žurnale rašoma, kad 2008-2009 metais, kai Latvija dėl ekonominės krizės stipriai nukentėjo, oro bendrovė sugebėjo greitai ir ryžtingai reaguoti. „airBaltic“ efektyviai sumažino sąnaudas, pasiekė didžiausią per visą veiklą lėktuvų užpildymo rodiklį ir padidino pajamas – tai lėmė verslo modelyje pritaikytos inovacijos. Sparčią „airBaltic“ plėtrą lydėjo ir veiklos kokybės augimas. Klientų skundų per 2009 metus sumažėjo trečdaliu, punktualumo rodiklis paaugo 3,5 proc. punktais ir dabar „airBaltic“ yra viena punktualiausių oro bendrovių Europoje.

„Phoenix“ apdovanojimas oro bendrovei bus įteiktas vasario 1 d. Singapūre vyksiančiame iškilmingame ATW renginyje. Daugiau informacijos apie šį apdovanojimą bus pateikta vasario mėn. ATW numeryje.

Air Transport World (www.ATWOnline.com) yra pirmaujantis mėnesinis žurnalas, apžvelgiantis oro bendrovių, lėktuvų gamybos ir aptarnavimo paslaugų rinkas visame pasaulyje. Apdovanojimų programa pradėta 1974 metais, siekiant pripažinti sėkmingiausius veiklos atvejus. Laureatus renka žurnalo redaktoriai iš daugelio šalių. ATW „Phoenix“ apdovanojimus yra pelniusios tokios oro bendrovės kaip „Malaysia“, „Royal Jordanian“, „Korean“, „Air New Zealand“.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:44
00:10
24:14

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką