Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 8d. 23:45

Geronomika: Atsinaujinusi „Vilniaus eglė“ siūlo komiso paslaugas ir investicinius briliantus (nuotraukos)

Antradienio vakarą sostinės centre duris atvėrė atsinaujinusi bene seniausia Lietuvos juvelyrinių dirbinių parduotuvė „Vilniaus eglė“, kuri savo veiklą pradėjo dar 1946 metais.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Antradienio vakarą sostinės centre duris atvėrė atsinaujinusi bene seniausia Lietuvos juvelyrinių dirbinių parduotuvė „Vilniaus eglė“, kuri savo veiklą pradėjo dar 1946 metais.

Antradienio vakarą sostinės centre duris atvėrė atsinaujinusi bene seniausia Lietuvos juvelyrinių dirbinių parduotuvė „Vilniaus eglė“, kuri savo veiklą pradėjo dar 1946 metais. Dabar joje siūloma paslaugų, kurių neteikia kitos juvelyrinių dirbinių parduotuvės.

„Atsinaujinusi „Vilniaus eglė“ mena tikrai labai senus laikus, išsaugojome gilias tradicijas. Su mumis šį vakarą yra žmonės, kurie čia dirbo dar 1960–1970 metais“, – sakė parduotuvės atstovė Jovita Požėlienė.

Ji pažymėjo, kad parduotuvėje atliekant kosmetinį remontą buvo stengiamasi išlaikyti buvusią autentiką. Esą tarybinius laikus primenantis interjeras padeda pritraukti klientų.

„Turbūt nelieka barjero, žmonėms viskas čia atrodo prieinama. Užsienio piliečiai ateina pasižiūrėti, prisiminti tarybinius laikus. Jiems parduotuvė kaip muziejus. Norėjosi išlaikyti tą dvasią“, – aiškino J.Požėlienė. Todėl, pasak jos, atliktas remontas buvo tik kosmetinis.

Komisas ir investiciniai briliantai

Atsinaujinusi „Vilniaus eglė“ teikia keletą naujų paslaugų, kurių kol kas nesiūlo kitos juvelyrinių dirbinių parduotuvės. Viena iš tokių paslaugų – prekyba juvelyriniais dirbiniais iš aukso ir brangiųjų akmenų komiso pagrindais.

„Žmonės kreipiasi į mus norėdami parduoti turimus dirbinius. Yra tokių klientų, kurie nori įsigyti ne tiek šiuolaikiškų, kiek turinčių savo istoriją gaminių“, – naujos paslaugos atsiradimo priežastis aiškino J.Požėlienė.

Kita „Vilniaus eglės“ siūloma naujovė – investiciniai briliantai. „Investiciniai briliantai pas mus yra jau kokį mėnesį. Kaip investuojama į auksą, lygiai taip pat galima investuoti ir į briliantus“, – sakė parduotuvės atstovė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką