Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Geronomika. BILIETAI LT žengia į Baltarusijos rinką

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nacionalinis bilietų platintojas BILIETAI LT stiprina savo pozicijas ir vykdo plėtrą kaimyninėse šalyse. Kovo pabaigoje Baltarusijos sostinėje BILIETAI LT įsteigė bilietų platinimo įmonę „Kvitki BY“, kuri gegužės mėnesį pradės veiklą.

BILIETAI LT direktoriaus Vitalijaus Kuodžio teigimu, sėkminga patirtis Lietuvoje ir Ukrainoje paskatino žengti į neišvystytą ir todėl patrauklią Baltarusijos bilietų rinką bei, palengvinus bilietų įsigijimo procesą, prisidėti prie šalies kultūrinio gyvenimo plėtojimo.

„Panaudodami visą sukauptą patirtį, pradėję veikla tikimės, kaip Lietuvoje, taip ir Baltarusijoje, iki 50 proc. padidinti renginių lankomumą bei tapti patikimais partneriais ir konsultantais Baltarusijos renginių organizatoriams“, – sako BILIETAI LT vadovas.

Pirmosios bilietų kasos, kurios bus atidarytos judriausiose Minsko vietose, ir patogi internetinė renginių bilietų parduotuvė www.kvitki.by pradės veikti jau gegužės pradžioje ir, iškart pasiūlys įsigyti bilietų į ne tik Baltarusijoje, bet taip pat ir Lietuvoje vykstančius renginius.

Anot V. Kuodžio, tikimasi, jog galimybė lengvai įsigyti bilietus ir aplankyti renginius kaimyninėje šalyje taip pat prisidės ir prie turizmo skatinimo tiek Lietuvoje, tiek Baltarusijoje.

„Kvitki BY“ direktoriaus Andrej Kulešov teigimu, atidarius pirmąsias bilietų kasas Minske, vėliau planuojama plėstis į kitus miestus ir iki metų pabaigos tapti didžiausiu bilietų platinimo tinklu visoje Baltarusijoje.

„Šiandien Baltarusijoje jau esame aptarę daug žadančias bendradarbiavimo perspektyvas ir sąlygas su pagrindinėmis Minsko renginių vietomis bei renginių organizatoriais“, – sako A. Kulešov.

Į naujosios bilietų platinimo įmonės „Kvitki BY“ vystymą BILIETAI LT šiais metais ketina investuoti 2 mln. litų, o per ateinančius metus dar tiek pat. V. Kuodžio teigimu, plėtros iniciatyvą ypatingai palankiai įvertino Baltarusijos valstybinės institucijos bei kultūros ir sporto ministrai.

Pasak BILIETAI LT vadovo, įmonė neapsiriboja vien plėtra Baltarusijoje ir šiais metais ketina įsteigti dar kelias su renginių verslu susijusias įmones Lietuvoje bei pateikti įvairių naujovių renginių lankytojams.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką