Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Geronomika: Brokeriai išrinko „If“ geriausiai žalas atlyginančia draudimo bendrove

Pavadinimas
Pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Nacionalinė draudimo brokerių įmonių asociacija liepą atliko draudimo brokerių apklausą ir išrinko geriausias draudimo bendroves. Devynios Lietuvoje veikiančios ne gyvybės draudimo bendrovės vertintos pagal 12 kategorijų. Savo nuomonę apie draudimo bendroves išreiškė 42 iš 58 apklaustų draudimo brokerių įmonių.

„Nutarėmėme sugrąžinti svarbią draudimo verslo dalyviams, klientams bei visuomenei tradiciją - nominuoti rinkoje veikusius draudikus – geriausius asociacijos narių verslo partnerius. Šis projektas skatins draudimo verslo dalyvius tobulėti, siekti aukštesnių kliento aptarnavimo standartų, pasinaudos pačių draudimo verslo dalyvių bendradarbiavimui aktyvinti,“ – tvirtina Nacionalinės draudimo brokerių įmonių asociacijos prezidentas Vytis Ledas.

Draudimo bendrovė „If“ pelnė net tris iš devynių pagrindinių apdovanojimų: „Už teisingą ir operatyvų žalų atlyginimą“, „Už partnerių skatinimą ir jų kvalifikacijos kėlimą“ bei „Už pagarbų kliento ir brokerių verslo ryšių vertinimą“.

„Džiaugiamės, kad draudimo brokeriai teigiamai įvertino mūsų darbą. Tai reiškia, kad pasirinkome teisingą kryptį, nuosekliai stiprindami savo įmonės strategines vertybes – sąžiningą požiūrį į klientą bei verslo partnerį. Ir toliau savo darbu sieksime pateisinti šiuos apdovanojimus, visokeriopai stengdamiesi išlaikyti ilgalaikius ryšius tiek su klientais, tiek ir su draudimo brokeriais,“ – sako draudimo bendrovės „If“ verslo direktorius Saulius Peleckas.

Nepriklausomos tyrimų bendrovės „Rait“ 2008 metų pabaigoje Lietuvoje atliktas tyrimas parodė, kad 77 proc. žalą patyrusių verslo klientų ir 73 proc. privačių klientų yra labai patenkinti „If“ žalų reguliavimu. Ne visiškai patenkinti jaučiasi vos 2 proc. klientų.

„If” yra didžiausia ne gyvybės draudimo bendrovė Šiaurės Europoje, išnaudojanti diversifikuoto klientų portfelio privalumus. 100 proc. „If“ akcijų priklauso „Sampo“ grupei, vienai didžiausių finansinių institucijų Šiaurės Europoje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką