Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Geronomika: „Compensa“ plėtros žemėlapyje – visa Lietuva

Pavadinimas
Pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

„Compensa Life Vienna Insurance Group SE“, viena iš seniausių draudimo įmonių Baltijos šalyse, atidaro naujus skyrius Kaune ir Klaipėdoje. Be to, bendrovės draudimo paslaugos nuo šiol taip pat bus prieinamos Mažeikių, Tauragės, Ukmergės, Kaišiadorių ir Vievio gyventojams naujai atidaromuose bendrovės generalinės agentūros „Finsaltas“ skyriuose.

Pasak įmonės atstovų, plėtrą visoje Lietuvoje paskatino didėjantis gyvybės draudimo ir ilgalaikio taupymo poreikis.

„Jaučiame savo teikiamų paslaugų paklausą visoje Lietuvoje, todėl netrukus duris atvers ir nauji skyriai Tauragėje, o vėliau ir kituose miestuose“, – išplatintame pranešime cituojamas Tomas Milašius, „Compensa“ Lietuvos filialo vadovas. Pasak jo, įmonė mato palankias perspektyvas įsitvirtinti visuose šalies regionuose, nes mūsų augimas per pastaruosius metus buvo bene solidžiausias iš visų draudimo įmonių.

Pirmąjį 2009 metų pusmetį „Compensa“ pasirašytos draudimo įmokos sudarė beveik 6,04 milijonų litų ir buvo net 71,4 proc. didesnės nei per tą patį 2008 metų laikotarpį.

„Compensa“ ir jos partnerių skyriuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Šilutėje ir Alytuje teikiamos garantuotų palūkanų gyvybės draudimo, investicinio gyvybės draudimo, investicinio pensinio draudimo, pensinio anuiteto draudimo ir sveikatos draudimo paslaugos.

2008 metų pabaigoje „Compensa Life Vienna Insurance Group SE” nuosavą kapitalą sudarė 18,85 milijonų litų (5,46 milijonų eurų). Iš viso Baltijos šalyse kompanija aptarnauja 55 000 klientų.

Anksčiau savo veiklą kompanija vystė kaip „Seesam Life Insurance“, o 2008 metais ją įsigijus Austrijos draudimo įmonių grupei „Vienna Insurance Group“, savo veiklą tęsia su prekės ženklu „Compensa“. Draudimo įmonių grupė „Vienna Insurance Group“ turi aukštus tarptautinius skolinimosi reitingus (Standard & Poor‘s A+).

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką