Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 18d. 09:20

Geronomika: Danske bankas siūlo indėlį, saugantį nuo nelaimių

Pavadinimas
Pavadinimas

Danske bankas nuo šiandienos rinkai siūlo naują indėlių koncepciją: padėjęs indėlį, žmogus dovanų gaus namų vidaus turto draudimą.

Pranešime spaudai teigiama, kad nuo penktadienio iki lapkričio 30 dienos bet kurio žmogaus, Danske banke padėjusio ne mažesnį nei 10 tūkst. litų (arba 2900 eurų) indėlį mažiausiai trim mėnesiams, namų vidaus turtas bus apdraustas jo indėlio dydį atitinkančia suma, visam indėlio sutarties laikotarpiui.

„Bendraudami su klientais, pastebėjome gana keistą tendenciją: nors namuose esančio turto vagystės ar kitokios galimos žalos galimybę pripažįsta ir suvokia visi be išimties, apdrausti turto neskubama“,- pasakoja Danske banko Produktų vadybos skyriaus vadovas Mindaugas Dambrauskas. „Dažniausiai manoma, kad „man taip neatsitiks“, taip pat neretai tiesiog numojama ranka dėl įsivaizduojamai didelių laiko sąnaudų ar paslaugos brangumo. Norėdami paskatinti atsakingiau žiūrėti į savo užgyvento turto saugumą ir siekdami paneigti egzistuojančius mitus, nutarėme namų turto draudimą tiesiog padovanoti“,- sako M. Dambrauskas.

Šiuo pasiūlymu gali pasinaudoti bet kuris žmogus – nebūtinai esamas Danske banko klientas. Indėlį galima padėti tiek banko skyriuje, tiek internetu: Danske eBanke.

Jei indėlio dydis bus nuo dešimties iki 30-ties tūkstančių litų, kliento turtas bus apdraustas 30000 Lt. sumai. Jei indėlio dydis svyruos nuo 30-ties iki šimto tūkstančių litų (arba sumos ekvivalento eurais), draudimo suma bus lygi indėlio sumai.  Taip pat nuo indėlio sumos priklausys ir draudimo apsaugos tipas – bazinis, ar turintis ir daugiau apsaugų nuo papildomos rizikos.

Už indėlį klientui bus mokamos standartinės sutarties sudarymo dieną galiojančios Danske banko palūkanos.

„Šia akcija siekiame parodyti turto draudimo privalumus: kad apdrausti turtą yra nesudėtinga, kainuoja palyginti nedaug, o atsitikus nelaimei kompensuojami bent jau materialiniai nuostoliai. Tikimės, kad mūsų pasiūlymu susidomėję žmonės skirs laiko pagalvoti apie savo turto saugumą – juk atsarga gėdos nedaro“,- priduria Danske banko Produktų vadybos skyriaus vadovas M. Dambrauskas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką