Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 18d. 11:38

Geronomika: „Eurolines Baltic“ pradeda naktinį autobusų reisą iš Vilniaus į Rygos oro uostą

Pavadinimas
Eurolines Baltic“ pradeda naktinį autobusų reisą iš Vilniaus į Rygos oro uostą.

Nuo rugpjūčio 20 dienos „Eurolines Baltic“ autobusų važiavimo tvarkaraštyje atsiras naujas maršrutas – naktinis reisas Vilnius-Rygos oro uostas, kuris bus daugiausiai orientuotas į keleivius, norinčius pasiekti Rygos oro uostą anksti ryte.

Autobusas iš Vilniaus autobusų stoties išvyks 00 val. 30 min., o į Rygos oro uostą atvyks 4 val. 35 min. Naujuoju maršrutu važiuosiantys keleiviai spės ir į pačius anksčiausius Rygos oro uoste vykdomus skrydžius.

Iki šiol keleiviai Rygos oro uostą galėjo pasiekti tik arba 1 val. nakties, arba 11 val. 10 min. ryte. Tačiau tai, kad atvykstama tik 11 val. 10 min. reiškė, jog daugelis keleivių nespėja į daugelį iš Rygos oro uosto į pagrindinius Europos miestus skrendančių lėktuvų.

„Remiantis mūsų skaičiavimais, daugiau nei 15 tūkst. žmonių per mėnesį iš Lietuvos į Rygos oro uostą važiuoja nuosavais automobiliais. Tai reiškia, kad jiems kainuoja ne tik kuras, bet yra ir papildomų išlaidų, pavyzdžiui, mokestis už vietą oro uosto automobilių stovėjimo aikštelėje, kuris yra ganėtinai didelis. Mūsų klientų prašymai vežti tokiu laiku, koks būtų tinkamas norintiems spėti į anksčiausius lėktuvų skrydžius ir buvo pagrindinė priežastis, dėl kurios mes nusprendėme važiavimo grafiką papildyti dar vienu maršrutu“, – teigia kompanijos direktorius Martin Lants.

Bilieto maršrutu Vilnius-Rygos oro uostas-Vilnius į vieną pusę kainą bus 52 litai. Be to, vaikams, jaunimui bei senyvo amžiaus žmonėms taikomos nuolaidos. „Eurolines Baltic“ taip pat siūlo patogias keliones per Rygą į kitus miestus, į kuriuos vyksta „Eurolines Baltic“ autobusai, pavyzdžiui, Taliną, Tartu, Sankt Peterburgą.

Autobusų bilietus galima įsigyti ir internetu, adresu www.luxexpress.lt, ir „Eurolines“ kasoje Vilniuje, Sodų g. 20D-1, ir daugelyje Lietuvoje įsikūrusių kelionių agentūrų.

Per septynis 2009-ųjų metų mėnesius „Eurolines Baltic“ pardavė 24 691 bilietus į maršrutą Vilnius-Ryga. Tai yra 131 proc. daugiau nei 2008-aisiais, kai keleivių skaičius buvo 10 648.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką