TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Geronomika. „FL Technics“ mažina nedarbo Lietuvoje mastą

Pavadinimas
Pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Lėktuvų techninės priežiūros ir remonto bendrovė „FL Technics“, stiprindama savo gamybinius pajėgumus, 10 proc. padidino įmonės darbuotojų skaičių. Šią savaitę į bendrovės kolektyvą priimta net 30 naujų aviacijos mechanikų. Visi priimti darbuotojai prieš tai sėkmingai baigė aviacijos mechanikos kursą bendrovei priklausančiame specialistų mokymo centre.

Naujųjų aviamechanikų parengimas truko 14 mėn., visą studijų laikotarpį kiekvienam besimokančiam įmonė skyrė mėnesines stipendijas. Iš viso į naujų specialistų parengimą bendrovė investavo 1 mln. Lt.

Iš 30 darbą pradėjusių darbuotojų 27 dirbs „FL Technics“ periodinės techninės priežiūros poskyryje, o 3 darbuotojai – bendrovės vyriausiojo mechaniko skyriuje.

„Kadangi didiname „FL Technics“ darbų apimtis ir jų atlikimo tempus, darbą suteikėme visiems mokymų kursą baigusiems aviamechanikams. Tikimės, kad investicijos pasitvirtins ir nauji darbuotojai sėkmingai pritaikys įgytas teorines ir praktines žinias dirbdami Vilniuje, o vėliau – ir kitose mūsų lėktuvų priežiūros stotyse užsienyje“, – teigė sakė „FL Technics“ generalinis direktorius Jonas Butautis.

Pagrindiniai bendrovės orlaivių remonto angarai, kuriuose aptarnaujami „Boeing 737“, „Boeing 757“, Saab 2000 ir Saab 340 tipo orlaiviai, yra Vilniaus tarptautinio oro uosto teritorijoje. Bendrovė taip pat turi Linijinės (operatyviosios) orlaivių techninės priežiūros stotis trijuose Kazachstano ir dvejuose Tadžikistano oro uostose, šiemet planuojama tolimesnė plėtra Italijoje.

Šiuo metu lėktuvų techninės priežiūros ir remonto bendrovėje „FL Technics“ dirba daugiau kaip 300 darbuotojų. Bendrovė turi jai priklausantį mokymų padalinį „FL Technics Training“, kuriame yra rengiami lėktuvų techninės priežiūros specialistai. Bazinių žinių, atskirų lėktuvų tipų priežiūros ir kiti specializuoti kursai vykdomi pagal Europos Sąjungos EASA reglamento 147 dalį. Mokymus baigusiems specialistams suteikiami tarptautiniai jų kvalifikaciją liudijantys pažymėjimai, leidžiantys dirbti tarptautinėje lėktuvų priežiūros rinkoje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką