TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Geronomika: Lietuvos aviacijos verslo grupė „flyLAL Group Services“ plečia veiklą Ukrainos rinkoje

Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos aviacijos verslo įmonių grupė „flyLAL Group Services“, plėsdama veiklą, Ukrainos sostinėje Kijeve įsteigė atstovybę ir paskyrė generalinį grupės atstovą. Lietuvos įmonių interesams Ukrainoje atstovaus aviacijos versle patyręs ukrainietis Sergej Rymbalovič.

Ukrainos rinkoje veikia 11 skrydžių kompanijų, jos visos yra potencialios „flyLAL Group Services“ aviacinių paslaugų klientės. Kai kurios jau naudojasi Lietuvos aviacijos įmonių teikiamomis lėktuvų techninės priežiūros, pilotų mokymo ir kitomis paslaugomis, tačiau verslo ryšius planuojama išplėsti. Kovo mėnesį pirmasis Ukrainos aviakompanijos „Aerosvit“ lėktuvas jau pasiekė bendrovės „flyLAL Technics“ angarus kapitaliniam remontui atlikti.

AB „flyLAL Group Services“, valdydama 7 bendroves, teikia visas pagrindines aviacijos paslaugas: orlaivių nuomos, orlaivių techninio aptarnavimo ir remonto, detalių įvairiems orlaiviams tiekimo, aviacijos specialistų mokymo, antžeminio aptarnavimo, užsakomųjų skrydžių ir kitas.

„Lietuvoje sukurta aviacijos paslaugų bazė ir patirtis itin naudinga, patogi ir priimtina pagal kainą Ukrainos oro bendrovėms. „flyLAL Group Services“ įmonės jau yra pelniusios tarptautinį pripažinimą ir gali profesionaliai teikti aviacijos paslaugas bei konsultuoti oro bendroves kaip savo srities ekspertai. Iš Lietuvos aviacijos įmonių Ukrainos aviatoriai gali gauti visą paslaugų paketą, t.y. kompleksinius sprendimus, kurie ypač naudingi oro bendrovėms atnaujinant orlaivių parkus ir pradedant eksploatuoti vakarietiškus lėktuvus“, – sako „flyLAL Group Services“ atstovas Ukrainoje Sergej Rymbalovič.

Pagrindinis „flyLAL Group Services“ atstovo uždavinys bus – palaikyti ir plėsti ryšius su esamais ir potencialiais klientais Ukrainoje, rūpintis Lietuvos įmonių teikiamų paslaugų plėtra, atstovauti Lietuvos įmonėms palaikant ryšius ir sprendžiant aktualius klausimus su valstybinėmis Ukrainos aviacijos institucijomis, teigiama pranešime spaudai.

Sergej Rymbalovič Kijevo civilinės aviacijos institute baigė oro transporto organizavimo ir valdymo bei pervežimo oro transportu studija. Jis jau 28 metus dirba aviacijos srityje ir 15 metų Ukrainoje atstovauja Lietuvos oro bendrovėms.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką