Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Geronomika: „Lietuvos draudimas“ savo klientams padės atstatyti sugadintą nekilnojamąjį turtą

Pavadinimas
Pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ pastatų draudimu apsidraudusiems klientams pasiūlė naują papildomą paslaugą – pagalbą atstatant ar remontuojant dėl draudžiamųjų įvykių nukentėjusį nekilnojamąjį turtą.

Įvykus gaisrui, užpylimui ar kitokiam turto sugadinimui, klientai galės neimti draudimo išmokos, o už ją pavesti „Lietuvos draudimui“ pasirūpinti remonto darbais ir jų priežiūra, teigiama išplatintame pranešime.

Draudimo bendrovė klientams atstatyti nekilnojamąjį turtą padės pasitelkusi savo partnerius – statybos darbų rangos, atlikimo ir priežiūros, statybos prekių prekybos bendroves visoje Lietuvoje. Partneriai buvo atrinkti konkurso būdu, pagal geriausią pasiūlytą kainos ir kokybės santykį. Naujoji „Lietuvos draudimo“ paslauga papildomai nekainuoja.

„Būsto ir verslo patalpų sugadinimas visada yra didelis rūpestis. Namus ar verslo patalpas draudžiantys žmonės ir bendrovės yra finansiškai apsaugoti nuo tokios rizikos, tačiau net ir gavus draudimo išmoką, tenka skirti daug laiko ir dėmesio remonto darbams. Pasiūlę naują paslaugą, padėsime klientams ir šioje srityje: perimsime didžiąją dalį jų rūpesčių ir padėsime sutaupyti laiko,“ – sakė „Lietuvos draudimo“ Turto didelių žalų skyriaus vadovas Darius Kačinskas.

Įvykus draudžiamajam įvykiui, klientas galės pasirinkti – per kelias dienas gauti draudimo išmoką ar pasinaudoti „Lietuvos draudimo“ partnerių pagalba. Pasak D.Kačinsko, antruoju atveju visus draudėjo rūpesčius iki turto atstatymo perims ir kontroliuos „Lietuvos draudimas“ – išspręs organizacinius klausimus, kontroliuos remonto bei atstatymo eigą ir apmokės atliktus darbus.

„Be abejo, sprendžiant dėl darbų apimties, lemiamą žodį tars patalpų savininkas. Manau, dalis klientų tikrai pasinaudos galimybe ne tik atkurti iki nelaimės buvusią aplinką, bet ir ją pagerinti – pavyzdžiui, pasirinkti kitokias, nei iki tol buvo, medžiagas, atlikti papildomų darbų. Jiems galios „Lietuvos draudimo“ partnerių taikomos didmeninės kainos. Klientui tereiks primokėti už darbus ir medžiagas, kurie viršijo suderintą žalos sumą“, – sakė D.Kačinskas.

„Lietuvos draudimas“ prognozuoja, kad nauja paslauga taip pat gali būti paspirtis sulėtėjusiai statybos darbų rinkai. Ji paskatins papildomas draudėjų investicijas į gyvenamąsias ar verslo patalpas. Pavyzdžiui, per septynis šių metų mėnesius „Lietuvos draudimas“ nuo gaisrų nukentėjusiems klientams išmokėjo 11,3 mln. litų.

informacija
LIETUVOS DRAUDIMAS, AB centrinė buveinė
Vadovas: Kęstutis Šerpytis Darbuotojų sk.: 1140 2015m . Pajamos: > 100 mln. Eur
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką