Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 18d. 14:25

Geronomika. „Lufthansa“ didina skrydžių iš Lietuvos bei vietų tokiuose skrydžiuose skaičių

„Lufthansa“
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Lufthansa“

„Lufthansa“ dar kartą didina savo skrydžių iš Lietuvos skaičių vasaros sezono metu, teigiama bendrovės išplatintame pranešime spaudai.

Nuo kovo 28 d. „Lufthansa“ pasiūlys šešis papildomus savaitinius skrydžius tarp Vilniaus ir Frankfurto – taigi iš viso 13 savaitinių skrydžių tarp Lietuvos ir Vokietijos.

„Džiaugiamės, kad savo klientams galėsime pasiūlyti dar geresnius skrydžius iš Lietuvos į Vokietiją ir visą pasaulį“, – sako Baltijos regiono padalinio generalinis direktorius Matthias Hinze. Be to, „Lufthansa“ vasaros sezono metu šiam reisui naudos didesnius orlaivius – „Airbus A320“ ir „Boeing 737-300“. „Taigi skrydžiuose tarp Lietuvos ir Vokietijos bus maždaug 20 procentų daugiau vietų. Šitai garantuos mūsų keleiviams dar daugiau lankstumo užsisakant skrydžius“, – sako Matthias Hinze.

Rekordiškai didelis skrydžių į Baltijos šalis skaičius

„Lufthansa“ didina paslaugų skaičių ne tik Lietuvoje, bet ir visame regione. 2010 m. įvedus vasaros skrydžių grafiką, pirmaujanti Europos oro linijų bendrovė taip pat pasiūlys kasdienius skrydžius į Miuncheną iš Talino. Papildomas miestas padidins skrydžių tarp Estijos ir Vokietijos skaičių nuo 7 iki 14 savaitinių skrydžių. „Lufthansa“ tuomet pasiūlys kasdien skristi į Miuncheną ir Frankfurtą „Airbus A319“.

Dar neseniai „Lufthansa“ taip pat skelbė didinanti skrydžių iš Rygos į Frankfurtą skaičių ateinančių vasaros atostogų metu. 2010 m. nuo liepos 19 d. iki rugpjūčio 28 d. „Lufthansa“ pasiūlys iki 7 papildomų savaitinių skrydžių šiuo maršrutu.

Iš viso vasaros metu Vokietijos vežėjas siūlys iki 41 savaitinio skrydžio iš Lietuvos, Estijos ir Latvijos į Vokietiją. Niekada anksčiau „Lufthansa“ nesiūlė tiek daug skrydžių šiame regione. „Teikdama šias naujas paslaugas „Lufthansa“ akivaizdžiai stiprina savo veiklą Šiaurės Europoje“, – teigia Harro Julius Petersen, Skandinavijos, Suomijos ir Baltijos šalių regiono padalinių generalinis direktorius. „Lufthansa“ dar kartą užima pirmaujančios oro linijų bendrovės poziciją tarp oro linijų bendrovių, teikiančių skrydžių paslaugas iš Baltijos šalių į Vokietiją, kitas Europos šalis, Šiaurės Ameriką ir Aziją keliaujantiems keleiviams.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką