Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 29d. 11:29

Geronomika. Marijampolės vaikams – Kalėdų Senelio dovanos iš Kauno

„Megos“ Kalėdų Senelis Marijampolėje
Organizatorių nuotr. / „Megos“ Kalėdų Senelis Marijampolėje.

Pirmadienį Marijampolės, Degučių ir Patašinės vaikų dienos centrų globotiniai sulaukė svečio iš Kauno – prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ šventėms įsikūrusio Kalėdų Senelio. Pas vaikus iš socialiai remtinų šeimų jis atvyko ne tuščiomis – su maišais dovanėlių, kurias rinkti padėjo ir „Megos“ lankytojai.

Prieš Kalėdas beveik šimtas organizacijos „Gelbėkit vaikus“ globojamų dienos centrų vaikų parašė laiškus Kalėdų Seneliui. Juose mažieji svajotojai dalinosi savo troškimais. Vėliau šie laiškai buvo iškabinti „Megoje“, kur kiekvienas prekybos ir laisvalaikio centro lankytojas galėjo išpildyti pasirinktą vaiko svajonę.

„Mūsų lankytojai įgyvendino pusę visų troškimų, kitą dalį dovanėlių nupirko „Mega“, – pasakojo prekybos ir laisvalaikio centrą valdančios bendrovės „Baltic Red Management“ rinkodaros vadovė Rasa Vyšniauskienė. – Esame dėkingi kiekvienam žmogui, kuris geranoriškai prisidėjo prie šios akcijos, suprato, kaip svarbu vaiko svajonę paversti tikrove.“

Kartu su padėjėjomis į Marijampolę atvykęs Kalėdų Senelis ne tik įteikė dovanėles, bet ir subūrė vaikus į bendrą ratą, kartu šoko ir dainavo. „Puiki šventė, nuostabus Kalėdų Senelis, – po šventės džiaugėsi Patašinės dienos centro vadovė Rasa Alaburdienė. – Vaikai buvo labai laimingi, kad jų svajonės, kurias jie savo rankomis užrašė ar nupiešė, buvo išpildytos. Daugiau tokių žmonių, daugiau tokių iniciatyvų – žemėje nėra daug angelų, bet žmones, kurie daro tokius darbus, aš vadinu angelais, nusileidusiais iš dangaus į žemę“.

Organizacija „Gelbėkit vaikus“ ir PLC „Mega“ kartu vykdo jau nebe pirmą gerumo akciją. Pernai Marijampolės vaikų dienos centrams buvo renkamos kojinaitės ir pirštinės. „Šias tradicijas tęsime ir kitąmet – lai vaikai svajoja, o mes pasistengsime, kad bent dalis tų svajonių išsipildytų“, – pažadėjo R.Vyšniauskienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

17:02
04:35

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

22:09
04:46
07:27

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką