Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Geronomika. „Lietuvos draudimas“ po gaisro išvalys namus nuo suodžių, dūmų kvapo ir drėgmės

Pavadinimas
Pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ pristatė naujovę Lietuvoje. Nuo gaisrų nukentėjusių klientų patalpas bendrovės partneriai nemokamai išvalys nuo suodžių ir gesinant atsiradusios drėgmės, panaikins dūmų kvapą. Tai leidžia ketvirtadaliu sumažinti gaisrų padaromą žalą ir išvengti degimo produktų poveikio žmonių sveikatai. Paslauga nemokamai teikiama bendrovės klientams, apsidraudusiems būsto ir turto draudimu.

Lietuvoje pirmąkart pristatyta technologija pasaulyje yra tobulinama ir sėkmingai taikoma jau keturiasdešimt metų. Suodžiai yra išvalomi žmogaus sveikatai nekenksmingomis medžiagomis, kurios yra sertifikuotos ES. Dūmų kvapas panaikinamas paviršius apdorojant ozonu (O3) – taip suardomi degimo produktai. To nepadarius, jų neigiamas poveikis žmogaus sveikatai išlieka net ir perdažius patalpas. Pritaikius minėtą valymo technologiją taip pat panaikinamas dėl drėgmės atsiradęs grybelis.

„Lietuvos draudimas“ šią papildomą paslaugą klientams teikia bendradarbiaudamas su Latvijos bendrove „LV Group“, kuri atstovauja JAV bendrovei „BMS Technologies“.

„Keli mūsų klientai, nukentėję nuo gaisrų, jau išbandė naujovę. Jų įspūdžiai patvirtina pristatytos technologijos veiksmingumą – dūmų kvapas buvo visiškai panaikintas, o nuo aprūkusių daiktų pašalinus suodžius, visiškai atstatyta iki gaisro buvusi jų būklė“, – sakė „Lietuvos draudimo“ Turto didelių žalų skyriaus vadovas Darius Kačinskas.

„Jau pirmą kartą kliento patalpose pritaikę valymą ozonu, įsitikinome, kad po išvalymo patalpų nereikia perdažyti. Panaikinus dūmų kvapą, toliau sėkmingai gali būti naudojamos ir nedažytos medienos konstrukcijos. Kokybiškai, iš vidaus ir išorės, yra išvalomi net baldai, įranga, prekės. Pavyzdžiui, turėjome atvejį, kai buities techniką prižiūrinti bendrovė dujinę viryklę dėl suodžių ir aprūkimo pripažino sugadinta. Vėliau, viryklę išvalius ir apdorojus ozonu, ekspertai vėl ją apžiūrėjo ir pripažino tinkama naudoti“, – pasakojo D. Kačinskas.

Pasak jo, svarbiausia, kad nauja technologija yra labai patenkinti ir klientai. Jie išvengia nepatogumų dėl patalpų remonto, perkraustymo ar verslo nutrūkimo, nes įrangos, baldų ar prekių valymo darbai atliekami jų neišvežant kitur.

„Lietuvos draudimo“ duomenimis, gyventojų namų turtui gaisrų padaromi vidutiniai nuostoliai praėjusiais metais buvo 5,5 proc. didesni nei 2008 m. ir siekė beveik 14 tūkst. litų.

„Lietuvos draudimas“ praėjusiais metais atlygino 853 gaisrų žalas, už beveik 11,8 mln. litų. 2008 metais bendrovė atlygino 786 gaisrų nuostolius. Jų žalos siekė daugiau kaip 10,3 mln. litų.
 

informacija
LIETUVOS DRAUDIMAS, AB centrinė buveinė
Vadovas: Kęstutis Šerpytis Darbuotojų sk.: 1104 2015m . Pajamos: > 100 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką