Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Geronomika: „Omnitel“ pajamos stabilizavosi

Pavadinimas
Pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiąjį 2009 metų ketvirtį „Omnitel“ uždirbo 186,2 mln. litų pajamų – iš esmės tiek pat, kiek ir ankstesnį ketvirtį (189,6 mln. litų). Per devynis šių metų mėnesius „Omnitel“ uždirbo 557,8 mln. litų pajamų, tai 25 proc. mažiau, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu (742,7 mln. litų).

„Omnitel“ taip pat pasiekė planuotus pelningumo rodiklius. „Omnitel“ EBITDA (pelno, neatskaičiavus palūkanų, pelno mokesčio, nusidėvėjimo ir amortizacijos) marža per 2009 metų trečiąjį ketvirtį dar pakilo iki 33,8 proc. „Omnitel“ EBITDA marža per devynis 2009 mėnesius buvo 33,2 proc.

„Aštrios konkurencijos sąlygomis vartotojams svarbu ne tik jų poreikį atitinkančios paslaugos, mokėjimo planai bei pažangus klientų aptarnavimas, bet ir neabejotina „Omnitel“ ryšio kokybė“, – pabrėžė „Omnitel“ prezidentas Antanas Zabulis.

Pasak A.Zabulio, „Omnitel“ teikia savo klientams kokybišką ryšį, turėdama daugiau antros ir trečios kartos ryšio bazinių stočių nei kiti du operatoriai kartu sudėjus. Patikimo ryšio reikšmę patvirtina anksčiau į kitus tinklus išėję ir į „Omnitel“ grįžtantys verslo klientai.

Iš viso 2009 m. trečiojo ketvirčio pabaigoje „Omnitel“ turėjo 1 mln. 980 tūkst. vartotojų.

Kaip ir ankstesniais šių metų ketvirčiais, gautas mažesnes pajamas pirmiausia lėmė mažesni, palyginti su praėjusiais metais, įrangos, ypač nešiojamųjų kompiuterių, pardavimai, taip pat stipriai sumažėjusios pajamos iš tarptinklinio ryšio, dėl Europos Komisijos reguliavimo sumažėjus tarptinklinio ryšio tarifams Europos Sąjungos šalyse.
 

informacija
TELIA LIETUVA, AB
Vadovas: Kęstutis Šliužas Darbuotojų sk.: 2217 2015m . Pajamos: > 100 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką