Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 15d. 11:30

Geronomika: SAS pristato mobiliuosius įlaipinimo bilietus

Pavadinimas
SAS pristato mobiliuosius įlaipinimo bilietus.

Skandinavijos avialinijos SAS diegia mobiliuosius įlaipinimo bilietus, todėl keleiviai dabar galės keliauti naudodamiesi vien savo mobiliuoju telefonu ir asmens tapatybės dokumentu.

„Taupydama savo keleivių laiką SAS diegia naujausias technologijas, užtikrinančias patogų keliavimą nuo pat kelionės pradžios. Įdiegus naująją sistemą, klientai galės registruotis skrydžiui mobiliojoje interneto svetainėje arba trumpąja žinute ir gauti į savo mobilųjį telefoną dviejų matmenų (2D) brūkšninį kodą, kuris atstos popierinį įlaipinimo bilietą,” – teigia SAS atstovybės Lietuvoje vadovė Rūta Jucienė.

Mobiliojo įlaipinimo bilieto dviejų matmenų brūkšninis kodas bus elektroniškai nuskaitomas oro uoste. Šis brūkšninis kodas taip pat bus naudojamas registruojant bagažą SAS savitarnos vietose, pereinant saugumo kontrolę, neapmuitinamų prekių parduotuvėse, patenkant į SAS laukiamuosius ir laipinant į lėktuvą.

Mobilųjį įlaipinimo bilietą galima gauti registruojantis skrydžiui trumpąja žinute arba mobiliojoje SAS interneto svetainėje http://mobile.flysas.com. Paslauga taikoma šiems SAS arba SAS dukterinių avialinijų „Blue1“ skrydžiams:

vietiniams skrydžiams Danijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje;
skrydžiams tarp minėtų Skandinavijos šalių;
skrydžiams į Europos ir Azijos šalis;
tam tikriems skrydžiams iš Europos (pavyzdžiui, iš Gdansko, Varšuvos, Londono ir kt.).

Ši sistema kol kas nebus taikoma SAS vykdomiems skrydžiams iš Palangos oro uosto.

Naujoji paslauga patogi keleiviams, nes jiems nereikės spausdintis ir naudoti popierinių įlaipinimo bilietų oro uoste, taip pat padės taupyti laiką ir tausoti aplinką. Keliaujantieji su mobiliuoju įlaipinimo bilietu į mobilųjį telefoną gauna naujausią aktualią informaciją apie skrydį, kurią sistema automatiškai atnaujina.

Paslauga prieinama visiems keleiviams, turintiems mobilųjį internetą (WAP).

Temos: 1 „Geronomika“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką