Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 11d. 11:58

Geronomika: SEB bankas teiks saugius būsto kreditus išskirtinėmis sąlygomis

Pavadinimas
SEB bankas teiks saugius būsto kreditus išskirtinėmis sąlygomis.

SEB bankas perkantiems būstą iš banko finansuojamų nekilnojamojo turto vystymo partnerių teiks saugius būsto kreditus išskirtinėmis sąlygomis.

Gyventojai, norintys pasinaudoti šiuo pasiūlymu, būstą galės rinktis iš daugiau kaip 40 banko finansuojamų gyvenamosios statybos nekilnojamojo turto projektų visoje Lietuvoje.

„Mūsų atliekami tyrimai ir toliau rodo, kad, nepaisant sunkmečio, įsigyti būstą yra aktualu daugeliui jo neturinčių jaunų didžiųjų miestų gyventojų. Atsižvelgdami į šiuos poreikius ir bendradarbiaudami su nekilnojamojo turto vystytojais, siūlome paskolas išskirtinėmis sąlygomis tiems, kurie šiuo metu dairosi naujo nuosavo būsto. Ypatingą dėmesį skyrėme tam, kad būstą įsigyjantis pirkėjas jaustųsi kuo saugiau dėl savo finansinės ateities“, − sakė SEB banko Produktų plėtros departamento vadovas Justinas Murauskas.

Pasak jo, šio banko pasiūlymo ypatumas – galimybė ilgiau negu įprasta, pirmus dvejus metus, atidėti būsto kredito dalies mokėjimą. „Svarbius sprendimus, tokius kaip įsigyti būstą kredito lėšomis, šiuo metu žmonės priima itin atidžiai ir atsargiai, nes nėra visiškai tikri dėl rytojaus. Apsisprendusiems kreiptis į banką dėl būsto paskolos yra aktualūs visi finansinį saugumą užtikrinantys sprendimai. Šiandien ekonomikos situacija nėra įprasta, tad ilgesnis paskolos dalies grąžinimo atidėjimo terminas kredito gavėjui padėtų išlaukti sunkųjį laikotarpį nejaučiant didelės finansinės naštos“, − sakė J. Murauskas.

Gyventojų, būstą išsirinkusių iš banko finansuojamų projektų, kredito eurais palūkanos bus itin mažos – 3,8 proc. – ir nustatomos trejiems metams. SEB banko Produktų plėtros departamento vadovo teigimu, tai ypač svarbu šiuo metu, nes galima saugiai jaustis planuojant šeimos išlaidas būsto paskolai grąžinti, be baimės, kad, pakilus palūkanoms, dalį sumos reikėtų atimti iš kitų suplanuotų išlaidų. Be to, imantiems būsto kreditą bankas papildomai dovanos jo įmokų draudimą. Šis draudimas būsto paskolos turėtoją apsaugo nuo rūpesčių grąžinti kreditą netekus darbo ar laikinai tapus nedarbingam. Tokiu atveju kredito įmokas ir palūkanas bankui padengia draudimo bendrovė.

SEB banko užsakymu liepos mėnesį atlikta gyventojų apklausa parodė, kad šiuo metu būsto ieško ir galimybe jį įsigyti nuolat domisi kas penktas jo neturintis 25–45 metų amžiaus didžiųjų miestų gyventojas. Beveik 70 proc. jų aktyviai paieškai paskatino šiuo laikmečiu sumažėjusios būsto kainos. Kas antras apklausoje dalyvavęs būsto ieškantis gyventojas taip pat teigė, kad galutiniam sprendimui įsigyti būstą šiandien daugiausia įtakos turi galimybė apsidrausti nuo nemokumo sumažėjus pajamoms. Apklausoje iš viso dalyvavo 743 nuosavo būsto neturintys 25–45 metų amžiaus šalies didžiųjų miestų gyventojai. Ją atliko tyrimų ir konsultacijų bendrovė „Synopticom“.

Būsto kreditus išskirtinėmis sąlygomis SEB bankas teiks iki šių metų rugsėjo 30 dienos. Banko nekilnojamojo turto partnerių būsto pasiūlymus galima rasti interneto svetainėje www.naujasadresas.lt.

Per pirmus šešis šių metų mėnesius SEB bankas yra sudaręs kiek daugiau negu tūkstantį nekilnojamojo turto kreditavimo sutarčių su fiziniais asmenimis, kurių vertė didesnė kaip 153 mln. litų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką