Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 10d. 08:58

Geronomika. Skaitmeninės televizijos iššūkiams – modernus „Philips“ sprendimas

Pavadinimas
Skaitmeninės televizijos iššūkiams – modernus „Philips“ sprendimas.

Lietuvos Vyriausybės patvirtintoje „Analoginės antžeminės televizijos išjungimo ir skaitmeninės televizijos skatinimo Lietuvoje“ programoje numatyta iki 2012 m. spalio pabaigos mūsų šalyje visiškai atsisakyti analoginės antžeminės televizijos ir pereita prie skaitmeninės.

Tai reiškia ne vien tai, kad matysime kur kas geresnę transliuojamos televizijos vaizdo kokybę, bet ir tai, kad turimiems televizoriams reikės pirkti papildomą specialų priedą – kelis šimtus litų kainuojantį dekoderį skaitmeniniam vaizdo signalui konvertuoti. Nes, norint žiūrėti skaitmeninę antžeminę televiziją, reikalingas DVB–T imtuvas, palaikantis MPEG–4 AVC/H.264 glaudinimą, ir yra tiesiogiai jungiamas prie Jūsų televizoriaus bei decimetrinių bangų antenos.

Naujausios kartos „Philips“ televizoriuose, kurių modelių kode yra raidė „H“, tokia įranga jau yra įmontuota: tai specialus skaitmeninio signalo MPEG–4 formato imtuvas, leidžiantis stebėti skaitmeninės televizijos transliacijas be jokio priedėlio, tuo pačiu išvengiant ir bereikalingų papildomų styrančių laidų ar privalomai statomos imtuvo dėžės. Šie televizoriai buvo patikrinti Lietuvos „Telecentre“ ir parduotuvėse taip pat yra pažymėti lipdukais „Patvirtintas Telecentro“.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

18:06
00:41
01:55

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką