Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 1d. 13:19

Geronomika: „Statoil“ plečia tinklą ir atidaro degalinę Kaune

Pavadinimas
„Statoil“ plečia tinklą ir atidaro degalinę Kaune.

Mažmeninės prekybos naftos produktais bendrovė „Lietuva Statoil" atidarė naują degalinę vakariniame Kauno aplinkkelyje, magistralėje Via Baltica. Tai yra penkiolikta „Statoil“ degalinė Kaune. Atidarant degalinę buvo sukurtos aštuonios naujos darbo vietos.

„Lietuvoje vis dar auga aukštos kokybės degalų bei aptarnavimo poreikis. Sėkminga mūsų naujai atidarytų degalinių Vilkaviškyje, Ukmergėje, Joniškyje ir Radviliškyje veikla patvirtina tendenciją, kad degalinės turi didelį potencialą miestuose prie tranzitinių kelių", – teigia Morten Christensen, UAB "Lietuva Statoil" generalinis direktorius.

Pasak „Lietuva Statoil" rinkodaros departamento direktorės Daivos Jokšienės, visą parą veikianti degalinė įkurta automagistralėje „Via Baltica“ prie IX forto, kelyje į Marijampolę ir Varšuvą. Todėl ji yra patogioje vietoje tiek Kauno gyventojams, tiek į kitus miestus keliaujantiems vairuotojams. Degalinėje prekiaujama benzinu, suskystintomis dujomis ir dyzelinu, vilkikams yra įrengta ekologiško kuro priedo „Ad Blue“ kolonėlė ir erdvi aikštelė poilsiui.

Degalinėje parduodamas 95 ir 98 markės benzinas yra su „Statoil" priedais „Ultima", kurie apsaugo variklį, sumažina kuro sąnaudas, gerina išmetamųjų dujų sudėtį. Vairuotojų patogumui degalinėje yra įrengtos atskiros dyzelino kolonėlės lengviesiems automobiliams ir sunkiajam transportui. „Statoil" degalinėse parduodamas dyzelinas yra su priedais „D fortis", kurie mažiau teršia aplinką, apsaugo variklį nuo susidėvėjimo ir mažina kuro putojimą.

Naujojoje „Statoil" degalinėje taip pat yra moderni parduotuvė, kurioje visą parą galima įsigyti būtinosios reikmės maisto produktų, automobilio priežiūros bei pirmojo būtinumo prekių. Ši parduotuvė yra įrengta pagal naujausią „Statoil" koncepciją. Kavos mėgėjai čia galės paragauti šešių rūšių ką tik sumaltų pupelių kavos. Norintys užkąsti degalinėje ras platų greito maisto pasirinkimą – dešrainių su skirtingų skonių dešrelėmis, mėsainių, kurie ruošiami specialiai kliento užsakymu, ir karštų bei šaltų sumuštinių.

Naujoji „Statoil" degalinė Kaune yra tradicinis greitkelio degalinės pavyzdys. Degalinės teritorijoje yra įrengta atskira aikštelė sunkvežimiams, kurioje vairuotojai gali sustoti ir pailsėti. Degalinėje yra įrengtos oro pompos, kuriomis galima prisipūsti padangas, pasitikrinti jų slėgį, taip pat vanduo langams plauti. Autobusų ir sunkvežimių vairuotojai degalinėje galės įsigyti kelių vinječių ir taip sumokėti kelių mokestį.

„Visose veiklos srityse kompanija „Lietuva Statoil" įgyvendina savo vertybes – aukštos kokybės aptarnavimą, rūpestį aplinkosauga bei aukštus verslo etikos ir socialinės atsakomybės standartus. Tikimės, kad remdamiesi šiomis vertybėmis sukursime šiltus santykius su vietos bendruomene“, – teigia D. Jokšienė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką