Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Geronomika. Ūkio bankas pelnė Vokietijos banko apdovanojimą

Antrasis pagal dydį Vokietijos bankas „Commerzbank“ įteikė Ūkio bankui „STP Award“ apdovanojimą. Jis suteikiamas už ypač aukštą tarptautinių mokėjimų įvykdymo kokybę.
Pavadinimas
Pavadinimas

Ūkio bankas šiuo apdovanojimu įvertintas tarp kitų pasaulio bankų, kurie atlieka tarptautinius mokėjimus per vieną svarbiausių Europos bankų, teigiama išplatintame pranešime.

Ūkio banko valdybos narys, banko Tarptautinės bankininkystės tarnybos vadovas Rolandas Balandis sakė, kad tokio stambaus Europos banko apdovanojimas pelnytas už labai kruopštų ir nuoseklų Ūkio banko specialistų darbą, kuris lėmė, kad 99 procentus Ūkio banko parengtų ir vykdomų tarptautinių mokėjimų korespondentai atlieka automatizuotai.

„Ūkio banko apdovanojimas reiškia aukštą įvertinimą ne tik mūsų bankui, bet ir visai Lietuvos bankininkystės sistemai, nes mes įvertinti tarp visų pasaulio bankų, kurie vykdo tarptautinius mokėjimus per vieną stambiausių Europos bankų. Ūkio banko pasiekimai liudija puikiai suderintą mokėjimų ruošimo darbą. Kartu tai yra svarbus ženklas banko klientams, kurie gali būti tikri, kad jų tarptautiniai mokėjimai įvykdomi tinkamai ir laiku pasiekia adresatą“, – sakė Rolandas Balandis.

Pasak jo, „Commerzbank“ yra vienas svarbiausių Ūkio banko bankų korespondentų Europoje, per jį atliekama nemaža dalis Ūkio banko klientų tarptautinių mokėjimų.

Ūkio banko Tarptautinių mokėjimų departamento direktoriaus Šarūno Kraujalio teigimu, Ūkio bankas yra vienas iš inovatyviausių Lietuvos bankų visose finansinių paslaugų srityse. Pasak jo, aptarnaudamas klientus ir diegdamas naujus produktus, Ūkio bankas siekia, kad visi procesai būtų kuo labiau automatizuoti – tokiu būdu užtikrinamos geriausios paslaugų teikimo sąlygos ir paslaugų įkainiai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius