Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 16d. 11:07

Geronomika. „Akropolio“ nuolaidų akcijoje „Jamam“ apsilankė daugiau nei 236 000 žmonių

Pavadinimas
Pavadinimas

Lapkričio 14 d. įvykusi populiarioji nuolaidų akcija „Jamam“ į prekybos ir pramogų sostines „Akropolis“ pritraukė rekordinį skaičių pirkėjų. Per dieną Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ apsilankė daugiau nei 236 000 žmonių.

Prekybos ir pramogų sostinėse „Akropolis“ per nuolaidų akciją „Jamam“ apsilankė beveik 2 kartus daugiau žmonių nei įprastą šeštadienį.

„Populiarioji nuolaidų akcija „Jamam“ pasiteisino – patenkinti liko šimtai tūkstančių pirkėjų, kurie „Akropoliuose“ sutaupė pinigų ir su nuolaidomis įsigijo jiems reikalingas prekes ir Kalėdų dovanas. Akcija džiaugiasi ir mūsų operatoriai, kurių apyvartos, preliminariais duomenimis, šeštadienį augo keliais kartais. Džiaugiamės, kad 2 valandomis pratęsus parduotuvių darbo laiką pavyko išvengti itin didelių spūsčių, o pirkėjai galėjo patogiai išsirinkti ir įsigyti prekių su nuolaidomis“, - sako bendrovės „Akropolis LT“ nuomos skyriaus vadovė Renata Jakubčionienė.

Populiarioji „Jamam“ akcija šiemet „Akropoliuose“ vyko jau antrąjį kartą. Gegužės mėnesį per 5 naktinės „Jamam“ prekybos valandas prekybos ir pramogų sostinėse apsilankė daugiau nei 66 000 pirkėjų.

„Jamam“ drąsiai galima vadinti tikra išpardavimų diena, kai visos prekės ir paslaugos yra pateikiamos lankytojams su didžiulėmis nuolaidomis. Kaskart ieškome naujų būdų, kaip šią dieną padaryti įdomesne ir patrauklesne mūsų pirkėjams ir „Akropoliuose“ veikiantiems operatoriams. Kitą pavasarį pristatysime dar įdomesnę „Jamam“ išpardavimų dienos koncepciją ir tikimės, kad lankytojai vėl liks labai patenkinti, kaip buvo praėjusį šeštadienį“, - sako R.Jakubčionienė.

Kalėdų prekybos sezono „Akropoliuose“ startą davusios akcijos „Jamam“ metu prekes ir paslaugas buvo galima įsigyti su iki 50 proc. nuolaidomis. „Maxima XXX“ parduotuvėse lapkričio 14 d. buvo taikoma 40 proc. nuolaida drabužiams, avalynei, tekstilei, žaislams, auto prekėms, indams bei namų apyvokos reikmėms ir daugeliui kitų prekių.

Akcijos „Jamam“ metu visos parduotuvės „Akropoliuose“ dirbo iki 24 val..

Lapkričio 14 d. Vilniaus „Akropolyje“ apsilankė 69 tūkstančiai, Kauno – 70 tūkstančių, Klaipėdos – 58 tūkstančiai, Šiaulių – 39,6 tūkstančio pirkėjų.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:24
00:18

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką