TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Geronomika. „Lietuvos aludarių gildija“ bendradarbiaus su VMI

Pavadinimas
Pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) ir „Lietuvos aludarių gildija“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurioje numatyta, kad VMI teiks verslui naudingą informaciją ir pagalbą, o gildija informuos mokesčių administratorių apie situaciją rinkoje, esamas problemas bei šešėlinio verslo apraiškas.

„Šiuo metu VMI yra pasirašiusi sutartis su keliomis asocijuotomis verslo struktūromis. Pastebima, kad tokio pobūdžio bendradarbiavimas pasiteisina, artimiausiu metu taip pat planuojama pasirašyti sutartį su naftos prekybos mažmenininkais. VMI visuomet atvira asocijuotų struktūrų siūlymams bendradarbiauti“, – teigia VMI viršininko pavaduotojas Gediminas Vyšniauskis.

Sutartyje apibrėžiama, kad šalių bendradarbiavimo tikslas yra skatinti savanorišką mokesčių mokėjimą, mažinti mokesčių vengimą bei galimus šešėlinės ekonomikos reiškinius alaus gamybos ir prekybos srityse.

Taip pat siekiama sukurti tarpusavio pasitikėjimo principais pagrįstus su mokesčių administravimu susijusius santykius, keistis mokesčių administravimui reikalinga informacija.

Numatyta, kad ne rečiau kaip du kartus per metus, prireikus ir dažniau, bus rengiami posėdžiai, kurių metu bus sprendžiami aktualūs klausimai, aptariami pasiūlymai dėl paslaugų mokesčių mokėtojams bei teisės aktų tobulinimo.

„Lietuvos aludarių gildiją“ sudaro bendrovės „Gubernija“, „Kalnapilio-Tauro grupė“, „Ragutis“, „Rinkuškiai“, „Švyturys-Utenos alus“. Į aludarių asociaciją susibūrusios įmonės siekia plėsti veiklą ir rūpintis ne tik savireguliacija ir etiško verslo tradicijų skatinimu, bet ir alaus kultūrinio paveldo saugojimu sutelkiant visus šalies aludarius – tiek mažus, tiek didelius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką