Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 16d. 18:15

Geronomika. „Mažeikių naftai“ – tarptautinis sertifikatas

Pavadinimas
Pavadinimas

Antradienį AB „Mažeikių nafta“ įteiktas tarptautinis ISO 9001 kokybės vadybos sertifikatas. Jis vainikuoja nuoseklų AB „Mažeikių nafta“ veiklos organizavimo ir vadybos standartų diegimo procesą.

2008 metų liepą bendrovei buvo įteiktas tarptautinis aplinkos apsaugos sertifikatas ISO 14001, o 2008 metų rugsėjį – darbuotojų saugos ir sveikatos sertifikatas OHSAS 18001. Visi trys sertifikatai liudija, kad bendrovėje įdiegta Integruota vadybos sistema, teigiama išplatintame pranešime.

„Džiugu, kad mes išlaikėme šį egzaminą. Tai yra svarbus žingsnis į tolesnį įmonės veiklos gerinimą“, – sakė AB „Mažeikių nafta“ generalinis direktorius Marekas Mroczkowskis.

Bendrovės pasirengimą dirbti pagal ISO 9001 integruotų vadybos sistemų standartą įvertino audito kompanijos „Bureau Veritas Lit“ auditoriai. „Lankausi „Mažeikių naftoje“ jau keleri metai, ir man buvo tikrai gera matyti didžiulius joje vykstančius pokyčius. Žmonės jau supranta, kad visiems geriau, jei įmonė dirbs tiksliai kaip laikrodis, siekdama pagrindinio visos veiklos tikslo – kuo geriau tenkinti klientų poreikius. Pastarojo audito metu mes neradome bendrovės veiklos neatitikčių integruotų vadybos sistemų standarto reikalavimams“, – sakė audito vadovė, audito kompanijos „Bureau Veritas Lit“ auditorė Rūta Žilinskienė.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką