Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 24d. 12:43

Geronomika. Per labdaros akciją surinkta beveik 31 tūkst. litų

Geranoriškumo rankytės
Organizatorių nuotr. / Geranoriškumo rankytės

Lapkričio mėnesį „McDonald‘s“ restoranuose vyko labdaros akcija, kurios metu buvo renkamos lėšos likimo nuskriaustiems vaikams. Per akcijos laikotarpį surinkti beveik 31 tūkst. litų skirti Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondui.

Surinktas lėšas Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondas panaudos Šiaulių ligoninės Vaikų ligų klinikai būtinai technikai bei įrenginiams įsigyti – aparatams, padedantiems nustatyti paciento susirgimo sunkumo laipsnį ir svarstyklėms, naujagimių ir kūdikių svorio pokyčiams sekti.

Organizatorių nuotr./Šventėje dalyvavo ir Alma Adamkienė
Organizatorių nuotr./Šventėje dalyvavo ir Alma Adamkienė

„Kiekvienais metais stengiamės savo lankytojams suteikti galimybę prisidėti prie kilnaus tikslo ir prasminga auka pagelbėti vaikams. Labdaros akciją surengėme jau aštuntąjį kartą, šią iniciatyvą vykdysime ir ateityje“, – teigė Virginija Girulska, „McDonald‘s“ rinkos vadovė Lietuvai.

Labdaros akcija vyko tris savaites. Nuo lapkričio 2 d. lankytojai vaikučiams paaukoti galėjo už 2 litus įsigydami simbolinę popierinę „geranoriškumo rankytę“. Kiekvienas įsigijęs „rankytę“ ant jos galėjo užrašyti savo vardą, o pasirašytos „rankytės“ kaip solidarumo simbolis buvo pakabinamos restorane.

Savaitgalį labdaros akcija pasibaigė švente vaikams – „McHappy Day“. Joje restoranų lankytojai paaukoti galėjo tiesiog gerai leisdami laiką ir skanaudami keptas bulvytes, nes visos už jas surinktos pajamos buvo skiriamos labdarai.

Šventės metu Vilniečiai ir miesto svečiai Gedimino prospekte esančiame restorane susitiko su pirmąja šalies ponia Alma Adamkiene ir jos fondo globojamais vaikais. Kituose Vilniaus restoranuose svečiai rinkosi pasiklausyti atlikėjos „Mama Rock‘n‘Roll“, „Muzikos akademijos“ dalyvės Eglės bei mažųjų atliekamų dainelių. Šventinėje programoje pasirodė Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto muzikinis teatras, modelių studijos „Mažoji Mis“ modeliai bei šokių studijos „Fuego“ šokėjai. Šventės dalyviai Kaune ir Klaipėdoje susitiko su „Žalgirio“ ir „Neptūno“ komandų krepšininkais, kurie darbuotojams padėjo dirbti prie prekystalio, bendravo su svečiais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką