Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 31d. 10:48

Geronomika. SEB bankas Šilalės rajono savivaldybei suteikė 1 mln. litų paskolą

Pavadinimas
Pavadinimas

Didžiausias Lietuvoje SEB bankas Šilalės rajono savivaldybei suteikė 1 mln. litų paskolą. Penkerių metų trukmės paskola bus skirta Šilalės rajono ligoninės vidaus patalpų ir inžinerinių sistemų rekonstrukcijai, „Pajūrio“ ambulatorijos remontui, viešojo saugumo stebėjimo kameroms įrengti gatvėse pagal programą „Šilalė – saugus miestas“.

„Finansuodami savivaldybei svarbius projektus, galime prisidėti kuriant geresnes darbo sąlygas Šilalės medikams, o visai vietos bendruomenei suteikti galimybę naudotis gydymosi paslaugomis patogiau, gyventi saugesnėje aplinkoje“, – sakė SEB banko prezidento pavaduotojas ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius Vytautas Sinius.

Kaip teigiama išplatintame pranešime spaudai, tai jau antra SEB banko paskola Šilalės rajono savivaldybei. Pirma 1,25 mln. litų paskola suteikta 2005 metais. Ji panaudota vandens tiekimo infrastruktūrai kurti ir automobilių stovėjimo aikštelėms įrengti.

Šiais metais SEB bankas Lietuvos savivaldybėms iš viso jau suteikė 17,5 mln. litų vertės paskolų. Pasak V. Siniaus, savivaldybių skelbiami paskolų teikimo konkursai dar tik prasideda, kadangi neseniai baigti tvirtinti daugelio savivaldybių biudžetai ir investicijų programos.

„Remdamiesi ankstesnių metų patirtimi, galime prognozuoti, kad, įvertinusios savo investicijų programų finansavimo poreikį, savivaldybės nuo pavasario skelbs daugiau konkursų, norėdamos pritraukti investiciniams projektams reikalingų lėšų. Ketiname aktyviai dalyvauti šiuose konkursuose ir prisidėti įgyvendinant vietos bendruomenėms svarbiausius projektus“, –
sakė V. Sinius.

Iš viso SEB bankas finansuoti šalies miestų ir rajonų savivaldybių investiciniams projektams suteikė daugiau kaip 580 mln. litų kreditų. Daugiausia finansuotos sritys buvo visuomeninės paskirties pastatų statyba ir renovacija, gatvių ir kelių remontas bei tiesimas, jų apšvietimo
įrengimas, taip pat Europos Sąjungos remiami viešųjų erdvių tvarkymo
projektai.

Metų pabaigoje SEB banko grupė Lietuvoje valdė didžiausią kreditų ir lizingo portfelį, kuris pernai padidėjo 13 proc. – iki 24,5 mlrd. litų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką