Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 28d. 13:01

Geronomika. „Star1 Airlines“ per pirmąjį veiklos ketvirtį viršijo lūkesčius

Pavadinimas
Pavadinimas

Per tris pirmuosius veiklos mėnesius reguliariuosius skrydžius į Londoną, Dubliną ir Žironą (Barselona) vykdęs oro vežėjas „Star1 Airlines“ pervežė beveik 24 tūkst. keleivių. Reguliariųjų skrydžių punktualumas – 89 proc., vidutinis reisų užpildymas – 72 proc. Bendrovės ketvirčio apyvarta – 16,5 mln. litų.

„Star1 Airlines“ vadovas Martynas Laivys teigiamai vertina bendrovės startinius rodiklius: „Esame patenkinti pirmojo veiklos ketvirčio rezultatais; jie net šiek tiek viršijo mūsų lūkesčius, nors planuodami atsižvelgėme į sumažėjusius keliautojų srautus. Ir toliau laikomės nuosaikios ir pamatuotos plėtros strategijos bei remiamės situacija kelionių rinkoje, todėl pakoregavome savo planus dėl naujų krypčių pristatymo. Atidžiai vertiname keleivių srautus ir siūlysime naujienas rinkai kai tik matysime, kad ji pasirengusi jas priimti.“

Per 3 veiklos mėnesius „Star1 Airlines“ įvykdė 366 reguliariuosius ir užsakomuosius skrydžius. Reguliariaisiais reisais į Londoną, Dubliną ir Žironą pervežta beveik 24 tūkstančiai keleivių. Visų šių reisų vidutinis užpildymas siekia 72 proc., vidutinis punktualumas – 89 proc. Tai – itin pozityvus rezultatas Europos avialinijų kontekste. 20 Europos oro uostų ir 60 avialinijų vienijančios Europos regionų avialinijų asociacijos (angl. European Regions Airline Association) duomenimis, 2008 metais Europos avialinijų punktualumo vidurkis buvo 85 proc.

Pirmojo veiklos ketvirčio pasiekimai patvirtina rimtas bendrovės pastangas siekti kokybiško aptarnavimo ir burti lojalių klientų gretas. Pirmuosius veiklos metus 2010 liepos 1 d. „Star1 Airlines“ vadovybė prognozuoja baigsianti su 65 mln. litų apyvarta.

Skrydžių bendrovė „Star1 Airlines“ priklauso įmonių grupei „Star Team Group“, kuri valdo ir kelionių organizatorių „Star1 Holidays“. Žiemos sezono metu bendrovė vykdo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Londoną ir Dubliną, o nuo lapkričio 21 d. pasiūlys 2 savaitinius skrydžius į Milaną.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką