TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Geronomika. Taupymo lakštų platinimas per Lietuvos pašto skyrius pasiteisino

Pavadinimas
Pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį pirmadienį buvo baigta platinti septintoji Vyriausybės taupymo lakštų (TL) emisija. Ši emisija buvo platinama ne tik internetu per svetainę bet ir per Lietuvos pašto skyrius.

Per paštą TL išplatinta už 219200 Lt nominaliąją vertę, t.y. 55,9 proc. nuo visos išplatintos TL emisijos nominaliosios vertės. Iš viso per Lietuvos paštą ir internetu išplatintų septintosios TL emisijos nominali vertė sudarė 392100 Lt, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

Platinimo metu Lietuvos paštas palaipsniui plėtė TL platinimo tinklą iki 136 pašto skyrių, esančių keturiose iš dešimties Lietuvos apskričių. Rugpjūčio 11 d. TL buvo galima įsigyti Vilniaus ir Kauno centriniuose paštuose, rugpjūčio 12 d. – dar 28 Kauno apskrities pašto skyriuose, rugpjūčio 13 d. – dar 14 Kauno apskrities skyrių, Marijampolės centriniame pašte ir 18 Vilniaus apskrities pašto skyrių, rugpjūčio 14 d. – dar 11 Kauno ir 8 Marijampolės apskrities skyrių, rugpjūčio 17 d. – dar 19 Vilniaus apskrities pašto skyrių, rugpjūčio 19 d. – dar 15 Vilniaus ir 5 Alytaus apskričių pašto skyriuose, rugpjūčio 20 d. – dar 4 Alytaus ir 11 Vilniaus apskričių pašto skyrių.

Planuojama, kad pašto skyrių, kuriuose bus galima įsigyti tolimesnių emisijų TL, dar plėsis iki 242 visoje Lietuvoje.

Nuo taupymo lakštų platinimo pradžios (2008-05-19) iki š.m. rugpjūčio 24 d. iš viso yra išplatintos septynios taupymo lakštų emisijos už 4 387 700 Lt.

Aštuntoji taupymo lakštų emisija pradėta platinti rugpjūčio 25 d. su 7,69 proc. metinėmis palūkanomis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką