TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Geronomika. „Tez Tour“ žengs į oro linijų verslą bei koncentruos veiklą

Pavadinimas
Pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Bendrovės „Tez Tour“ direktorių susirinkime priimtas sprendimas dėl bendrovės ilgalaikės plėtros krypčių. Anot Lietuvos bendrovės vadovo Aleksandro Sukovo, įmonių grupė iki metų pabaigos planuoja pradėti veiklą oro transporto srityje vienoje iš Vakarų Europos šalių bei vykdyti veiklos koncentraciją.

„Atlikome galimybių studiją, analizuodami ne vienos šalies turizmo ir oro transporto rinkų potencialą. Tame tarpe svarstyta ir Lietuvos situacija, o sprendimas priimtas atsižvelgiant į ilgalaikes perspektyvas bei rinkų potencialą globalesniu mąstu“, – sako jis.

Anot jo, bendrovė pirmuosius didesnius investicinius projektus į oro transporto rinkas planuoja pradėti dar iki šių metų rudens.

„Iki rudens planuojame pradėti šią veiklą vienoje iš Europos šalių, tačiau galiu patikslinti, kad tai kol kas nebus Baltijos šalys“, – sako jis.

A.Sukovo teigimu, toks kompanijos sprendimas priimtas atsižvelgiant į Baltijos šalių čerterinių oro transporto kompanijų potencialą bei įdirbį bendradarbiaujant su „Tez Tour“ įmonių grupės įmonėmis.

„Tiek Lietuvos, tiek Latvijos ar Estijos įmonių partneriai yra patikimi ir ganėtinai lankstūs mūsų atžvilgiu“, – sako jis.

Anot jo, Lietuvos, Latvijos, Estijos grupės bendrovės šiuo metu turi ilgalaikės partnerystės sutartį su vietinėmis oro linijų įmonėmis, kurios ir toliau aptarnauja bendrovės klientus, vykstančius į poilsinius kurortus.

„Vietiniai oro vežėjai yra patikimi ir turintys gerą potencialą bendradabiauti su mūsų įmonėmis ateityje“, – sako jis.

Be sprendimų, susijusių su įmonių grupės „Tez Tour“ plėtra į oro transporto rinkas, buvo patvirtinti ir kiti bendrovių plėtros projektai bei priimti sprendimai dėl veiklos koncentracijos jose.

Anot „Tez Tour“ Lietuva vadovo Aleksandro Sukovo, iki metų pabaigos įmonių grupė pradės turizmo veiklą naujose jai rinkose, tuo tarpu Lietuvoje veiklą plėtos, apjungdama padalinio „Travelman“ veiklą su „Tez Tour“

„Naujos bendrovės atstovybės bus įkurtos keliose Europos šalyse, tuo tarpu Lietuvoje periimsime bendrovės padalinio „Travelman“ veiklą, integruodami ją į mūsų įmonę“, – sako jis.

Anot jo, pirmuoju plėtros etapu bus atlikti rinkos tyrimai ir įvertintas net penkių Europos šalių potencialas, o vėliau pradėta plėtra į jas.

Turkijos kapitalo kontroliuojamo tarptautinio kelionių organizatorius „Tez Tour“ atstovybės veikia Turkijoje, Ispanijoje, Egipte, Kuboje, Dominikos Respublikoje, Tailande, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir kitose šalyse. „Tez Tour“ taip pat valdo „Amara World“ prekės ženklo viešbučių tinklą Turkijoje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką