15min be reklamos
2022 12 01, 11:03

„GetJet Airlines“ žengia į Latvijos rinką

Lietuviška oro linijų bendrovė „GetJet Airlines“ ėmėsi aktyvios plėtros Latvijoje. Kaimyninėje šalyje įsteigta bendrovė „GetJet Airlines Latvia“ išpildė visus Latvijos Civilinės aviacijos administracijos reikalavimus ir gavo oro vežėjo sertifikatą. Latvijoje įmonė skrydžius pradėti planuoja „Airbus A320“ tipo orlaiviu, rašoma pranešime žiniasklaidai.
„GetJet Airlines“
„GetJet Airlines“ / Bendrovės nuotr.

„Oro vežėjo sertifikatas mūsų bendrovei Latvijoje atveria galimybes sparčiai augti ir ilgainiui įsitvirtinti šios šalies rinkoje, tuo pačiu užmezgant pilnaverčius santykius su vietos partneriais. Latvijos rinka mums yra gerai pažįstama – anksčiau esame čia teikę paslaugas ir turime sukaupę patirties, kuri labai pravers. „GetJet Airlines Latvia“ kartu su mūsų kolegomis Lietuvoje padės sukurti strateginę verslo sinergiją ir efektyviai išnaudoti regiono potencialą užsakomųjų skrydžių paslaugoms“, – teigia Darius Viltrakis, įmonių grupės „GetJet Aviation Holdings“ vadovas.

Verslo plėtra Latvijoje, D.Viltrakio teigimu, užtikrins tvarų įmonės augimą ir leis sukurti didesnę pridėtinę vertę klientams ir keleiviams. Pasak vadovo, gebėjimas greitai reaguoti į rinkos pokyčius ir galimybės pasiūlyti klientams lanksčių sprendimų bei naujų paslaugų visada buvo bendrovės stiprybės.

Už verslą Latvijoje atsakingas bendrovės „GetJet Airlines Latvia“ vadovas Rolands Ramins atkreipia dėmesį, kad šalies aviacijos rinka pastebimai atsigauna po pastarųjų metų iššūkių, todėl dabar labai svarbu įsitraukti į augimo procesą ir jį paspartinti. „Turime pasinaudoti savo patirtimi, rinkos išmanymu ir komandos stiprybėmis, kad kartu su partneriais pasiektume gerų rezultatų. Šiuo metu dėl bendrų tikslų ir galimybių aktyviai diskutuojame su klientais – vyksta derybos. Įvertinę partnerių poreikius norime tiekti Latvijos rinkai pritaikytas paslaugas, o vėliau ir plėsti savo veiklos geografiją“, – sako R.Ramins.

R.Ramins akcentuoja, kad Latvijos Civilinės aviacijos administracijos bendrovei suteiktas oro vežėjo sertifikatas (angl. k. AOC – Air Operator Certificate) buvo būtinas verslo pradžiai. Sertifikatas patvirtina, kad bendrovė Latvijoje atitinka visus vežėjams taikomus reikalavimus ir gali teikti oro transporto paslaugas.

Veikla Latvijoje iš pradžių bus vykdoma „Airbus A320“ tipo orlaiviais, kurie vykdys užsakomuosius ir turų operatorių skrydžius.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką