Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Giraitės ginkluotės gamykla“ nutraukė sutartį su amerikiečiais

Šoviniai
GGG nuotr. / Šoviniai
Šaltinis: 15min
0
A A

„Giraitės ginkluotės gamykla“ nutraukė sutartį su vienu produkcijos pirkėjų – amerikiečių kompanija, o dėl sutarties nevykdymo teisybės ieškos teisme. Pirkėjas pagal sutartyje numatytas sąlygas nevykdė savo finansinių įsipareigojimų, tuo labai apsunkindamas gamyklos veiklos planavimą. Bendrovė reikalaus atlyginti patirtus nuostolius ir sumokėti netęsybas.

Sutartis su pirkėju, sudaryta praėjusių metų rugsėjį, turėjo užtikrinti pagrindinę „Giraitės ginkluotės gamyklos” gamybos apimtį ir pardavimus 2014 metais. Pagal sutarties reikalavimus, pirkėjas pradėjo nevykdyti savo sutartinių įsipareigojimų.

„Giraitės ginkluotės gamykla“ įvertino susidariusią situaciją su teisininkais, parengė pretenziją dėl sutarties nevykdymo ir pateikė ją pirkėjui, tačiau šis toliau vengia vykdyti savo sutartinius įsipareigojimus. Todėl bendrovės administracija priėmė sprendimą kreiptis į teismą.

„Atsižvelgiant į ginčo aplinkybes, tikėtina, kad teisminis procesas bendrovei baigsis palankiai. Tačiau net ir palanki ginčo baigtis neišspręs visų realizuojant produkciją 2014 m. kilsiančių problemų. Bendrovės administracija deda maksimalias pastangas siekiant užtikrinti bendrovės produkcijos pardavimą 2014 metais“, – sako „Giraitės ginkluotės gamyklos“ direktorius Raimondas Monkevičius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką