Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Go Planet Travel“ bankrotas gali būti nusikalstamas, pareikšti įtarimai

„Go Planet Travel“ interneto puslapis
„Go Planet Travel“ interneto puslapis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Generalinė prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galbūt nusikalstamo kelionių agentūros „Go Planet Travel“ bankroto. Tyrimas pradėtas dėl galimo sukčiavimo, pasikėsinimo padaryti nusikalstamą veiką, nusikalstamo bankroto ir dokumentų suklastojimo. Įtarimai pareikšti keliems asmenims.

„Šiuo metu atliekami visi būtini procesiniai veiksmai, keliems asmenims jau yra pareikšti įtarimai, laikinai apribotos įtariamųjų asmenų ir bendrovės nuosavybės teisės„, – skelbia prokuratūra.

Prie šio ikiteisminio tyrimo buvo prijungtas ir liepos 7 dieną Generalinėje prokuratūroje gautas valstybinio turizmo departamento raštas dėl galimai neteisėtos „Go Planet Travel“ veiklos.

Tyrimą atlieka Lietuvos kriminalinės policijos biuro Ikiteisminio tyrimo valdybos pareigūnai, tyrimui vadovauja Generalinės prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo departamento prokurorai.

Prašo grąžinti pinigus turistams

Penktadienį Valstybinis turizmo departamentas kreipėsi į agentūras, pardavinėjusias „Go Planet Travel“ keliones, dėl bendradarbiavimo, geranoriškai ir atsakingai vertinant susidariusią neeilinę situaciją bei didelį „Go Planet Travel“ partnerių turistams parduotų kelionių skaičių.

„Prašome Jūsų įmonę pinigus įmokėjusiam, bet paslaugų negavusiam turistui grąžinti tą sumokėtos sumos dalį, kurią sudaro komisinis atlyginimas Jūsų įmonei“, – įmonių prašo VTD.

Departamento įsitikinimu, tokie „Go Planet Travel“ partnerių veiksmai prisidėtų prie turistų pasitikėjimo Lietuvos turizmo verslu sugrąžinimo ir skatins tolimesnį vartotojų naudojimąsi būtent Lietuvos kelionių organizatorių ir agentūrų paslaugomis.

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką